DIECEZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W minioną sobotę, w Pelplinie, odbył się Diecezjalny Zjazd Służb Liturgicznych. Kolejny raz chłopcy dają Nam powód do dumy, zdobywając III miejsce w Diecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej Służb Liturgicznych rocznika 2007-2010. W imieniu swoim i Parafian składam Naszym wszechstronnie utalentowanym ministrantom serdeczne Bóg Zapłać za zaangażowanie i serce, które wkładacie w reprezentowanie Parafii na boisku, a przede wszystkim za Waszą posługę w kościele. Mimo swoich licznych spraw, zawsze znajdujecie w życiu czas na służbę Bogu i Parafii. Chciałbym także gorąco podziękować Rodzicom i Opiekunom za wsparcie jakim służą swoim Pociechom. Polecam Was wszystkich mojej modlitewnej pamięci i proszę o to samo Parafian. Jeszcze raz- Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.