Dożynki parafialno- sołeckie 2022 w Parafii Lipnica

Uroczystości dożynkowe to czas radości ze zbiorów i wyjątkowa okazja, by wyrazić swoją wdzięczność wobec Rolników za ich ciężką pracę. Chciałbym w imieniu własnym oraz wszystkich Parafian złożyć serdeczne Bóg zapłać Rolnikom za codzienny trud i poświęcenie, dzięki którym możemy cieszyć się wspaniałymi plonami kaszubskiej ziemi.
Życzę Wam zdrowia, jak najmniej trosk i niepokoju związanego z niekorzystną pogodą. Niech praca na rzecz drugiego człowieka będzie źródłem radości i satysfakcji. Modlę się aby to codzienne poświęcenie przybliżało Was i Wasze Rodziny do Boga, a Jasnogórska Matka chroniła od nieszczęść, obdarzając obfitymi łaskami.
Z serca błogosławię
ks. proboszcz Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.