Nr rachunku bankowego Parafii Lipnica

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID 19 i ograniczeniami w liczbie osób mogących uczestniczyć we Mszy świętej spowodowała, iż otrzymuję zapytania o możliwość donacji na cele parafialne za pomocą przelewu bankowego.
Wychodząc na przeciw sugestiom Parafian zdecydowałem o założeniu konta dla Parafii.
Uprzejmie proszę wpłacających o zaznaczenie w tytule przelewu celu, na który przeznaczają wpłatę (na cele parafialne, na fundusz remontowy etc.).
Dokonując donacji, przy której można skorzystać z ulgi podatkowej przy rozliczeniu z Urzędem Skarbowym, należy dopisać w tytule: „Darowizna na cele kultu religijnego”.
Numer konta parafialnego już niedługo znajdzie się na stronie internetowej Naszej Parafii w zakładce „DANE PARAFII”
Wszystkim Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać i obejmuję codzienną modlitwą w czasie każdej Mszy św. sprawowanej w Parafii.