Pielgrzymka na Jasną Górę

W naszych modlitwach polecajmy w sposób szczególny Pątników pielgrzymujących na Jasną Górę z Bytowa. Podczas ich wizyty w naszej parafii zobaczyłem ludzi, którzy w imię wiary nie boją się wyrzeczeń, bólu czy zmęczenia. Kroczą ludzie starsi, młodzi, a nawet rodzice z małymi dziećmi!
Czy pielgrzymka jest obowiązkiem każdego chrześcijanina? Nie, ale spójrzmy jakim jest pięknym wyznaniem wiary!

Składam serdeczne Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnicy za zorganizowanie poczęstunku dla Pielgrzymów!

Składam również serdeczne Bóg zapłać Parafianom, których dary na stół plebanijny pomogły mi ugościć pielgrzymujących księży!

Polecam Was wszystkich w modlitwie Bogu Najwyższemu oraz naszej Jasnogórskiej Matce!