Sakrament Bierzmowania

Droga Młodzieży!
Stres i emocje związane z sakramentem bierzmowania minęły. Nasza Wspólnota Parafialna powiększyła grono uczestniczących w zbawczym posłannictwie Jezusa Chrystusa. Dziś przystąpiliście do chrześcijańskiego sakramentu dojrzałości. Zostaliście umocnieni przez Ducha Świętego, Bożą mocą, która wyzwala pragnienie czynienia dobra w świecie. Niech krzyżyki podarowane przeze mnie i poświęcone przez Biskupa przypominają Wam o tym, że: „Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi” (Mt 5, 14-16)
Jego Ekscelencjo Księże Biskupie!
Twoja wizyta w Naszej parafii, mimo tak trudnego czasu, była dla Nas zaszczytem i radością. Razem mogliśmy obserwować jak młodzi parafianie stają się w pełni świadomymi chrześcijanami.Dziękujemy ci Księże Biskupie za stałą troskę oraz dużą życzliwość dla Naszej parafii i całej diecezji.
Życzymy Ci obfitości Łask Bożych i dobrego zdrowia na drodze Twojej posługi Biskupiej!
Składam również serdeczne Bóg zapłać wszystkim wiernym, którzy przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości mimo przeciwności jakie stawia przed Nami pandemia koronawirusa.