Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli

„Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę”.

(Mt 2, 11)

Módlmy się abyśmy wzorem Trzech Króli byli obdarzeni niezachwianą wiarą, obyśmy nigdy nie zwątpili i nie zbaczali z jej ścieżki.

Niech Pan Bóg Wszechmogący obdarzy wszystkich moich Parafian łaską, da im siłę na nadchodzący rok, wytrwałość, radość ducha, a przede wszystkim życie w zdrowiu i rodzinnym cieple.

Cały Kościół otacza dziś również modlitwą misjonarzy którzy opuścili wszystko, aby dawać świadectwo Bożemu słowu i Bożej miłości. Wszechmogący, prosimy Cię wspomagaj ich w przeciwnościach i niebezpieczeństwach, które napotykają w swej trudnej misji.