WSPOMNIENIE USTANOWIENIA SAKRAMENTÓW EUCHARYSTII I KAPŁAŃSTWA

Wielki Czwartek jest dniem, w którym wspominamy ustanowienie przez Jezusa Chrystusa sakramentów Eucharystii i kapłaństwa.
Chciałbym złożyć serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym szczególnym dniu składali mi życzenia osobiście, telefonicznie, czy poprzez media społecznościowe. Niezmiernie miło jest mieć świadomość, że mimo własnych spraw i natłoku obowiązków wielu z Was pamięta o drugim człowieku.
Bóg obdarzył mnie wielką łaską sprawiając, że mogę mu służyć i głosić Dobrą Nowinę. W tym dniu zawsze modlę się do naszej Jasnogórskiej Patronki abym całym swoim życiem świadczył o przynależności do Boga. Nieustająco proszę również w modlitwach aby na drodze mojej i moich Parafian, Ojciec Niebieski zawsze stawiał serca ludzkie pełne dobroci i życzliwości, zawsze gotowe przyjść z pomocą.

Jeszcze raz dziękuję i z serca błogosławię-
– ks. proboszcz Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.