ŻYCZENIA Z OKAZJI ODPUSTU PARAFIALNEGO

Odpust parafialny jest dla nas wszystkich świętem wspólnoty Wiernych tworzących Parafię Lipnica. Ten szczególny czas łaski i Bożego miłosierdzia to także okazja do doświadczenia Bożej miłości, wyrażającej się w darze odpustu.

Dla uzyskania odpustu zupełnego wymagane są zwykłe warunki, czyli:
– stan łaski uświęcającej;
– przyjęcie Komunii świętej;
– odmówienie modlitwy w intencji Ojca Świętego.

Z okazji odpustu parafialnego w Parafii pod wezwaniem Jasnogórskiej Królowej Polski w Lipnicy życzę wszystkim Gościom, a przede wszystkim moim Parafianom wielu łask Bożych, radości czerpanej ze Zmartwychwstania Chrystusa Zbawiciela oraz opieki Maryi- Jasnogórskiej Królowej Polski. Niech nasza Patronka wyprasza nam wszystkim wiele dobra, wspiera w czynieniu uczynków miłości względem siebie i otacza płaszczem swojej matczynej opieki. Na dzisiejszy dzień pełen radości z serca wszystkim błogosławię.

                                                                                                                      ks. Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.