INTENCJE MSZALNE


INTENCJE  MSZALNE / 13. 06. 2022 r. – 19.06. 2022 r./

                  Poniedziałek  13. 06.

g. 18.00-  †  Helenę, Leona, Anastazję, braci Eugeniusza i Leona Cysewskich  oraz zmarłych z obojga stron.

                       Wtorek  14. 06.

g.    8.00-  †  Jana Dargasa.

                      Środa  15. 06.  

g. 18.00-   †  Franciszka Literskiego.

g. 18.30-   †  Franciszka i Gertrudę Kowalików, Gertrudę i Czesława Łukowiczów, Adelę i Edwarda Łubek oraz dziadków z obojga stron

                    Czwartek  16. 06.

g.   8.00-  †  Jana Trappa, Henryka Gostomczyka, ks. Kazimierza Raepke i ks. Sylwestra Felchnera. 

g. 10.00-  †  Helenę i Józefa Brzeskich, Jana Jutrzenkę oraz zmarłych z rodziny.

                         Piątek   17. 06.

g.  18.00-     O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla członkiń z V Róży Matek oraz ich rodzin.

                     Sobota   18. 06.

g. 15.00-      W intencji Strażaków z okazji 90. rocznicy powstania OSP Lipnica.

g. 17.00-   †  Brunona Gintera w dniu urodzin, Eugeniusza, Helenę i Mariana Polak oraz Krystynę.

                     Niedziela   19. 06.   

g.  8.00-    †   Henryka Chmarę i Kazimierza Nakielskiego.  

g. 10.00-   †  Hieronima Hapkę.

g. 12.00-       W intencji Ofiarodawców, którzy wsparli Paraf. F-sz Inwest.

INTENCJE  MSZALNE / 06. 06. 2022 r. – 12.06. 2022 r./

                 Poniedziałek  06. 06.

g. 18.00-  †  Rodziców chrzestnych Małgorzatę i Franciszka oraz Annę i Józefa.

                       Wtorek  07. 06.

g.    8.00-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie Piechowskich.

                      Środa  08. 06.  

g. 18.00-  †  Jerzego i Wiesława Ringwelskich.

g. 18.30-  †  Wandę i Stanisława Pupka Lipińskich oraz Franciszka, Zygmunta, Mariannę i Józefa Myszków.

                      Czwartek  09. 06.

g.   8.00-   †  Dariusza Nowackiego. 

                        Piątek   10. 06.

g.  18.00-     O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Gierszewskich.

                       Sobota   11. 06.

g. 16.00-   † Andrzeja Kamrowskiego, brata Jacka oraz ich rodziców.

                     Niedziela   12. 06.   

g.  8.00-    †  Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców.  

g. 10.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie Eweliny i Mariusza.

g. 12.00-   †  Sebastiana Pieszkura  /int. z pogrzebu/.

INTENCJE  MSZALNE / 30. 05. 2022 r. – 05.06. 2022 r./

                     Poniedziałek  30. 05.

g. 18.00-  † Martę i Władysława Ostrowskich oraz ich rodziców.

                           Wtorek  31. 05.

g.  18.00-  †  Rodziców Martę i Leona oraz Gertrudę i Wacława.   

                             Środa  01. 06.

g. 18.00-      Podziękowanie z odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.

                           Czwartek  02. 06.

g.   8.00-   †  Annę, Henryka i Ksawerego oraz dziadków. 

g.   8.30-   †   Gertrudę, Leona i Ryszarda Rymon Lipińskich oraz Bogdana Cupę.  

                          Piątek   03. 06.

g.  18.00-  †   Różę i Feliksa Piechowskich oraz ich rodziców.                              

                         Sobota   04. 06.  

g. 17.00-   †   Mariannę i Pawła Orłowskich.

g. 17.30-   †   Józefa, Barbarę i Alojzego.

                       Niedziela   05. 06.   

g.  8.00-    †   Bogumiłę /r. ur./ i Stanisława Łopacińskich.  

g. 10.00-   †   Ludwikę i Brunona Prądzyńskich oraz Józefa Gostomczyka.

g. 12.00-   †   Andrzeja Kwidzińskiego /int. z pogrzebu/.

INTENCJE  MSZALNE / 23. 05. 2022 r. – 29.05. 2022 r./

                                         Poniedziałek  23. 05.

g. 18.00-  † Jadwigę i Władysława Trzebiatowskich oraz krewnych.

                                       Wtorek  24. 05.

g.  18.00-  †  Agnieszkę i Bernarda Świątek Brzezińskich oraz dziadków.   

                                         Środa  25. 05.

g. 18.00-   †  Leona Stanisława Prądzyńskiego.

                                       Czwartek  26. 05.

g. 18.00-   †  Ryszarda Gierszewskiego. 

g. 18.30-   †  Urszulę Kowalik.  

                                            Piątek   27. 05.

g.  18.00-  †  Alfonsa /16.r.śm./ i Władysławę Brzezińskich oraz ich rodziców.                                                                                                  

                                          Sobota   28. 05.  

g. 18.00-   †  Bogumiła Wielewskiego.

                        Niedziela   29. 05.   

g.  8.00-    †   Leokadię, Józefa i Stanisława Babińskich.

g. 10.00-   †   Sylwię oraz krewnych z obojga stron.

g. 12.00-        O błogosławieństwo Boże dla Poli /1.r.ur./.

INTENCJE  MSZALNE / 16. 05. 2022 r. – 22.05. 2022 r./

                    Poniedziałek  16. 05.

g. 18.00-  †  Henryka Piechowskiego i jego rodziców.

                       Wtorek  17. 05.

g.  18.00-  †  Annę, Jana i Stanisława Reszków.   

                       Środa  18. 05.

g. 18.00-   †  Jana Orłowskiego.

                     Czwartek  19. 05.

g. 18.00-      O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla mamy.     

                       Piątek   20. 05.

g.  18.00-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.                                    

                      Sobota   21. 05.  

g. 17.00-   †   Fryderykę, Wacława, Aleksandra i Dariusza Nowackich.

                     Niedziela   22. 05.   

g.  8.00-    †   Helenę i Franciszka Garbiaków oraz Jana, Natalię, Helenę i Mariana Labunów.

g. 10.00-   †   Zenona Rudnika /int. z pogrzebu/.

g. 12.00-        O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Joanny /50.r.ur./.


INTENCJE  MSZALNE / 02. 05. 2022 r. – 08. 05. 2022 r./

                 Poniedziałek  02. 05.

g. 15.30-    Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach: Prądzyńskich, Dyngoszów i Popowicz.

g.16.00-      O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jana /70.r.ur./.

                     Wtorek  03. 05.

g.   8.00-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji /r. ur./. 

g. 12.00-      W intencji Parafian.

                       Środa  04. 05.

g. 15.30-      O błogosławieństwo Boże dla członkiń I Róży Kobiet.

g. 18.00-      W intencji Strażaków.

                    Czwartek   05. 05.

g. 18.00-   †  Jana Trappa.     

                      Piątek   06. 05.

g.  18.00-  †  Leona Stanisława Prądzyńskiego.                                                    

                        Sobota  07. 05.  

g. 16.00-   †  Władysławę i Leona Wryczów, ich rodziców oraz Andrzeja.

                     Niedziela   08. 05.   

g.   8.00-        O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla synów.

g. 11.00-   W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych

INTENCJE  MSZALNE / 25. 04. 2022 r. – 01. 05. 2022 r./

                      Poniedziałek  25. 04.

g. 18.00-  †  Tadeusza, Jadwigę i Bernarda Gierszewskich oraz Gertrudę i Aleksandra Brezów.

                            Wtorek  26. 04.

g.   8.00-  †  Stefana, Leokadię i Józefa  Wnuk Lipińskich. 

                          Środa  27. 04.

g. 14.00-      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Teresy i Czesława / 50.r. śl./.

g. 16.00-  †  Lidię i Józefa Malichów oraz Tadeusza i Dariusza.

                     Czwartek   28. 04.

g. 18.00-      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.

                           Piątek   29. 04.

g.   8.00-  †  Feliksa Labuna oraz zmarłych z rodzin Labunów i  Mrozek Gliszczyńskich.                                                               

                              Sobota  30. 04.  

g. 16.30-  †  Lucynę Adamczyk.

g. 17.00-      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalszebłogosławieństwo Boże dla Ryszarda /70.r.ur./.

                          Niedziela   01. 05.   

g.   8.00- †  Wandę i Alfonsa Kulasów oraz Małgorzatę.

g. 10.00- †  Marię Rudnik.

g. 12.00-     O błogosławieństwo Boże dla Liwii /1.r.ur./.


INTENCJE  MSZALNE / 19. 04. 2022 r. –  24. 04. 2022r./

                                       Wtorek  19. 04.

g. 16.30-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie  Pażątka Lipińskich.

g. 17.00-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Józefa /70.r.ur./. 

                                         Środa  20. 04.

g.  8.00-   †  Jana Orłowskiego.

                                       Czwartek   21. 04.

g. 18.00-  †   Stefana, Leokadię i Józefa Wnuk Lipińskich.

                                          Piątek   22. 04.

g.   8.00-  †   Helenę i Jana Prądzyńskich oraz ich rodziców.                                 

                                          Sobota   23. 04.  

g. 17.00-  †   Stefanię i Edmunda Zielińskich oraz braci.

g. 17.30-  †   Krystynę Wrycza i Władysławę Cholewińską  . 

                                         Niedziela   24. 04.   

g.   8.00-        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie Ginter.

g. 10.00-    †  Józefa Leszczyńskiego oraz dziadków z obojga stron.

g. 12.00-    †  Ludwikę i Brunona Prądzyńskich, Henryka Gostomczyka oraz ich rodziców 

INTENCJE  MSZALNE /11.04.2022r.- 17. 04. 2022 r./

                                        Poniedziałek   11. 04.

g.   8.00-   †  Leokadię  Bińczyk oraz jej rodziców.

                                       Wtorek  12. 04.

g.   8.00-   †  Ludwikę i Brunona Prądzyńskich.

                                         Środa  13. 04.

g.  8.00-   †  Bogumiła Wielewskiego.

                                       Czwartek   14. 04.

g. 18.00-   †   Mariannę i Józefa Rudników.

                                          Piątek   15. 04.

g. 18.00-   †    Liturgia Wielkopiątkowa.                                                              

                                          Sobota   16. 04.  

g. 20.00-    †   Natalię i Bernarda Wryczów   . 

                                         Niedziela   17. 04.   

g.   6.00-        W intencji Parafian i dobrodziejów .

g. 10.00-         Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Anny i Piotra /26.r.śl./.

g. 12.00-    †   Henryka oraz rodziców i braci. 

g. 15.00-         Msza Święta ślubna.    

                Poniedziałek Wielkanocny   18. 04.

g.   8.00-    †   Dorotę i Albina Gierszewskich oraz zmarłych z rodziny Kalinowskich.

g. 10.00-    †   Bernarda, rodziców z obojga stron oraz zmarłych z rodziny.

g. 12.00-    †  Teresę, Bolesława, Annę, Bronisława oraz dziadków. 


INTENCJE  MSZALNE / 04. 04. 2022 r. –  10. 04. 2022 r./

                                        Poniedziałek   04. 04.

g. 18.00-   †  Leona Stanisława Prądzyńskiego.

                                       Wtorek  05. 04.

g.   8.00-   †  Henryka Gostomczyka.

                                         Środa  06. 04.

g. 16.00-   †  Ryszarda, Leona i Gertrudę Rymon Lipińskich oraz Bogdana Cupę.

                                       Czwartek   07. 04.

g.   8.00-   †   Teresę i Edmunda Prądzyńskich.

                                          Piątek   08. 04.

g. 18.00-   †   Marię,  Franciszkę i Edwarda Wirkusów.                                        

                                          Sobota   09. 04.  

g. 16.00-    †   Klarę i Stanisława Prądzyńskich. 

                                         Niedziela   10. 04.   

g.   8.00-    †    Rozalię i Jana Gostomczyków oraz

                         Franciszkę i Adama Rudników.

g. 10.00-          O zdrowie dla Urszuli.

g. 12.00-          O błogosławieństwo Boże dla Wojciecha /1.r.ur./.

INTENCJE  MSZALNE /28.03.2022 r.– 03.04.2022 r.

                                        Poniedziałek   28. 03.

g. 18.00-   †  Helenę i Jana Prądzyńskich oraz ich rodziców.

                                       Wtorek  29. 03.

g. 18.00-   †  Mariana Cichosza.

                                         Środa  30. 03.

g. 18.00-   †  Mirosława, Krzysztofa i Eustachego.

                                       Czwartek   31. 03.

g. 18.00-   †   Zofię i Leona Rudników oraz ich rodziców.

                                          Piątek   01. 04.

g. 18.00-   †   Rodziców chrzestnych Mariannę, Władysława, Wandę i Karola.                                                                           

                                         Sobota   02. 04.  

g. 18.00-    †   Stanisława Szypryta /21.r.śm./. oraz Ewę i Andrzeja. 

                                         Niedziela   03. 04.   

g.   8.00-    †    Franciszka Gostomczyka i Franciszka Myszkę.

g. 10.00-    †    Franciszkę i Piotra Skibów, Stefanię i Bernarda Stoltmanów oraz dziadków z obojga stron.

g. 12.00- W intencji Parafian i dobrodziejów.

INTENCJE  MSZALNE / 21. 03. 2022 r. –  27. 03. 2022 r./

                                            Poniedziałek   21. 03.

g. 18.00-   †   Mariannę i Alfonsa Skibów oraz zmarłych z rodziny.

g. 18.30-    †  Urszulę Kowalik i jej rodziców.

                                      Wtorek  22. 03.

g.   8.00-   †    Władysława i Józefa Mrozek Gliszczyńskich.

                                        Środa  23 . 03.

g.  18.00-   †    Henryka Chmarę i rodziców z obojga stron. 

                                     Czwartek   24. 03.

g.     8.00-  †     Leona Rudnika oraz Martę i Franciszka.

                                     Piątek   25. 03.

g.  18.00-    †  Jadwigę i Teodora Bukowskich oraz Józefa Gintera.

                                      Sobota   26. 03.  

g.   17.00-   †  Franciszkę, Marcina, Jana i Radosława Borzyszkowskich. 

                                     Niedziela   27. 03.   

g.   8.00-     †    W intencji Parafian – o owocne przeżycie Misji Świętych.

g. 10.00-     †    Martę i Michała Rudników oraz ich zmarłe dzieci Zofię, Leona, Annę, Martę i Ksawerię.

g. 12.00-     †   Cecylię Mrozek Gliszczyńską /1.r.śm./ męża Jana i syna Józefa.


INTENCJE  MSZALNE / 14. 03. 2022 r. –  20. 03. 2022 r./

                                   Poniedziałek   14. 03.

g. 18.00-   †   Zygmunta Rudnika.

                                      Wtorek  15. 03.

g.   8.00-   †   Natalię i Bernarda Wryczów.

                                        Środa  16 . 03.

g.  18.00-   †   Kazimierza Finstera. 

                                     Czwartek   17. 03.

g.     8.00-  †   Władysławę /24.r.śm./ i Alfonsa Brzezińskich, pokrewnych oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

                                       Piątek   18. 03.

g.  18.00-        O błogosławieństwo Boże dla członkiń VI Róż Kobiet, ich rodzin oraz o pokój w Ukrainie.

                                      Sobota   19. 03.  

g.   16.00-      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże za wstawiennictwem Św. Józefa dla rodzin Prądzyńskich, Dyngoszów i  Popowicz, ich pokrewnych, sąsiadów i znajomych.

g.   18.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla  Reginy /70.r.ur./.

                                     Niedziela   20. 03.   

g.   8.00-   †    Władysławę i  Władysława oraz Grażynę.

g. 10.00-   †    Józefa Gostomczyka oraz krewnych z rodzin Oszajca i Szetela.

g. 12.00-   †    Annę /25.r.śm./i Jana Warnke, zmarłych z obojga stron oraz ks. Ludomira Warnke.

   INTENCJE  MSZALNE / 07. 03. 2022 r. –  13. 03. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   07. 03.

g. 18.00-   †    Leokadię Bińczyk  /14.r.śm./.

                                      Wtorek  08. 03.

g.   8.00-   †    Annę, Franciszka i Mariana Cichoszów.

                                        Środa  09. 03.

g.  18.00–       Tadeusza Gierszewskiego.

                                     Czwartek   10. 03.

g.     8.00-  †   Lidię, Józefa i Tadeusza Malichów oraz Dariusza.

                                       Piątek   11. 03.

g.  18.00-   †   Zmarłych z rodzin Orłowskich i Rudników.

                                      Sobota   12. 03. 

g.   15.30-  †   Zmarłych wujków.

g.   16.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą

                       o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie

                       dla Heleny /80.r.ur./.

                                     Niedziela   13. 03.   

g.   8.00-   †    Józefa, Annę i Mariana oraz rodziców z obojga stron..

g. 10.00-   †    Irenę Lew-Kiedrowską / int. z pogrzebu/.

g. 12.00-   †    Ludwikę i Brunona Prądzyńskich oraz zmarłych

                       z rodzin Prądzyńskich i Rzepińskich.

INTENCJE  MSZALNE/28.02.2022 r.– 06.03. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   28. 02.

g. 18.00-   †   Romana Wiczka.

                                      Wtorek  01. 03.

g. 18.00-   †    Mieczysława Popowicza.

                                        Środa  02. 03.

g.   9.00  –       W intencji Parafian i dobrodziejów.

g.  18.00-        O błogosławieństwo Boże dla rodziców Marii i Stefana oraz Bogusławy i Bogdana.   

                                     Czwartek   03. 03.

g.     8.00-  †   Martę Piechowską i dusze w czyśćcu cierpiące.

                                       Piątek   04. 03.

g.  18.00-  †    Jadwigę i Alfonsa Wiczków oraz ich rodziców .

                                      Sobota   05. 03.  

g.   15.00- †    Henryka  z okazji urodzin.

                                     Niedziela   06. 03.   

g.   8.00-   †    Mariannę Adamczyk oraz Stefanię i Jana Reszków.

g. 10.00-   †    Jana Rudnika.

g. 12.00-         W intencji Parafian i dobrodziejów.

INTENCJE  MSZALNE / 21. 02. 2022 r. –  27. 02. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   21. 02.

g. 19.00-   †   Zmarłych z rodziny Gierszewskich i Żółtkowskich.

                                      Wtorek  22. 02.

g.  19.00-  †   Martę i Władysława Ostrowskich oraz ich rodziców.

                                        Środa  23. 02.

g.  19.00-  †  Wandę i Edmunda Lewińskich, Władysławę i Edmunda Myszków oraz Jerzego Gawina.   

                                     Czwartek   24. 02.

g.  19.00-  †  Jana Gierszewskiego i Edytę Piechowską.

                                       Piątek   25. 02.

g.  19.00-  †  Wojciecha i Henryka Felskich .

                                      Sobota   26. 02.  

g. 15.00-   †  Gertrudę i Leona Rymon Lipińskich.

                                     Niedziela   27. 02.   

g.   8.00-   †  Bernarda Trzebiatowskiego, rodziców z obojga stron oraz zmarłych z rodziny.

g. 10.00-  †   Ludwikę i Brunona Pądzyńskich, Henryka Gostomczyka oraz ich rodziców.

g. 12.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Czesława /70.r.u./.


INTENCJE  MSZALNE /14.02.2022r.-20.02.2022 r./.

                                   Poniedziałek   14. 02.

g. 17.00-  †    Radosława Borzyszkowskiego.

                                      Wtorek  15. 02.

g.  17.00- †  Helenę i Jana Prądzyńskich.

g. 17.30-  †    Rodziców chrzestnych Bronisławę Lemańczyk,  Tadeusza Rzepińskiego oraz ich rodziców.

                                        Środa  16. 02.

g.  17.00-  †   Annę, Józefa i Bogumiła Wielewskich.

g.  17.30-  †   Hieronima Hapkę  w dniu urodzin,    Zofię i Alfonsa Hapka oraz Gerarda Jaskowiaka.      

                                     Czwartek   17. 02.

g.    8.00-  †    Aleksandra Lemańczyka, Martę i Jana Jankowskich oraz Edytę Piechowską.

                                       Piątek   18. 02.

g.  17.00-  †     Otylię i Aleksandra Topka oraz Sławka.

                                      Sobota   19. 02.  

g. 17.00-   †     Krystynę Wrycza /3.r.śm/.

g.  17.30-  †     Gertrudę Kiedrowską.

                                     Niedziela   20. 02.   

g.   8.00-   †    Henryka Gostomczyka.

g. 10.00-         O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń  IV Róży Matek oraz ich rodzin.

g. 12.00-   †    Zmarłych z rodziny Prądzyńskich Bernarda, Augustyna Władysławę i Eugeniusza.

INTENCJE  MSZALNE /07.02.2022 r.- 13.02.2022r./.

                                   Poniedziałek   07. 02.

g. 17.00-  †  Ryszarda  Gierszewskiego.

                                      Wtorek  08. 02.

g.   8.00-   †  Małgorzatę i Bogdana Kapuścińskich oraz dziadków.

                                        Środa  09. 02.

g.  17.00-  †   Dziadków Czerepaniak, Piechowskich, 

                     Megier i  Kamińskich.                   

                                     Czwartek   10. 02.

g. 17.00-  †    Jana Trappa.

                                       Piątek   11. 02.

g.  17.00- †    Władysławę i Leona Wryczów, ich rodziców oraz Andrzeja.

                                      Sobota   12. 02.  

g. 17.00-   †   Jadwigę, Bernarda i Tadeusza Gierszewskich oraz Gertrudę i Aleksandra Brezów.

                                      Niedziela  13. 02.

g.   8.00-   †    Bronisławę, Franciszka i Adelę.

g. 10.00-         Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.

g. 12.00-   †    Irenę Tyborczyk  / int. z pogrzebu /.

INTENCJE  MSZALNE / 24. 01. 2022 r. –  30.01. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   24. 01.

g. 17.00-   †  Gertrudę, Leona i Ryszarda Rymon Lipińskich oraz Bogdana Cupę.

                                      Wtorek  25. 01.

g. 8.00-         O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pelagii /86.r.ur./.

                                        Środa 26. 01.

g.  17.00-  †   Henryka Chmarę oraz Stefanię i Józefa Różanek.                   

                                     Czwartek   27. 01.

g.  8.00-    †   Otylię i Aleksandra Topka.

                                       Piątek   28. 01.

g.  17.00-  †   Franciszkę, Marcina, Jana i Radosława

                      Borzyszkowskich.

g. 17.30-       O zdrowie dla Urszuli. 

                                      Sobota   29. 01.  

g. 17.00-   †   Agnieszkę i Józefa Stoltmanów, Bernadetę i Antoniego Czapiewskich oraz Edytę Piechowską.

g. 17.30-       O szczęśliwe rozwiązanie dla Julii.

                                      Niedziela  30. 01.

g.   8.00-   †   Janinę Depka Prondzinską.

g. 10.00-   †   Agnieszkę i Bernarda Świątek Brzezińskich.

g. 12.00-   †   Mariannę Labun /int. z pogrzebu/.

INTENCJE  MSZALNE / 17. 01. 2022 r. –  23.01. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   17. 01.

g.  8.00-   †   Gertrudę, Leona i Ryszarda Rymon Lipińskich.

                                      Wtorek  18. 01.

g. 18.00-   †   Marię, Bronisława i Mateusza Lew-Kiedrowskich.

                                          Środa 19. 01.

g.  17.00-  †   Edytę Piechowską oraz dusze w czyśćcu cierpiące .                   

                                       Czwartek   20. 01.

g.  17.00-  †   Romana Wiczka.

                                         Piątek   21. 01.

g.  17.00-  †   Zmarłych dziadków. 

                                          Sobota   22. 01.  

g. 16.00-        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Tomasza /50.r.ur./.

                                         Niedziela  23. 01.

g.   8.00-   †    Zofię i Jana Rudników oraz

                       Gertrudę i Alfonsa Ekmanów.

g. 10.00-         O zdrowie dla Edwarda.

g. 12.00-   †    Hieronima Hapkę /int. z pogrzebu/.

INTENCJE  MSZALNE / 10. 01. 2022 – 16 .01. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   10. 01.

g.  17.00-  †   Krzysztofa oraz Mirosława  Czerepaniaka /1.r.śm./.

g.  18.00-       Msza Święta kolędowa.

                                      Wtorek  11. 01.

g.  17.00-   †  Franciszka Gostomczyka.

g.  18.00-       Msza Święta kolędowa.

                                          Środa 12. 01.

g.  17.00-  †  Bogdana Łajkosza.                   

g.  18.00-      Msza Święta kolędowa.

                                       Czwartek   13. 01.

g.  17.00-  †  Stefana Wnuk Lipińskiego.

g.  18.00-      Msza Święta kolędowa.

                                         Piątek   14. 01.

g.  17.00-  †  Rodziców Irenę i Wincentego oraz Czesława, bratową Elżbietę oraz dziadków z obojga stron. 

g.  18.00 –     Msza Święta kolędowa.

                                          Sobota   15. 01.  

g. 16.00-   †  Jana Orłowskiego.

                                         Niedziela  16. 01.

g.   8.00-   †  Franciszkę, Marcina i Jana Borzyszkowskich oraz szwagrów Alojzego, Henryka i Pawła.

g. 10.00-   †  Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców.

g. 12.00-   †   Mariannę Labun / int. V Róży Matek /.

INTENCJE  MSZALNE / 03. 01. 2022 – 09 .01. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   03. 01.

g.  17.00-  †   Leona Stanisława Prądzyńskiego.

g.  18.00-       Msza Święta kolędowa.

                                      Wtorek  04. 01.

g.  17.00-   †  Ludwikę i Brunona Prądzyńskich.

g.  18.00-       Msza Święta kolędowa.

                                          Środa 05. 01.

g.  17.00-   †  Leona Stanisława Prądzyńskiego.                   

g.  18.00-       Msza Święta kolędowa.

                                       Czwartek   06. 01.

g.    8.00-   †  Dziadków Wysockich, Bronisławę, Kazimierza, Kazimierę, Mariana, Aurelię i Józefa.

g. 10.00-    †  Jadwigę i Władysława Oszajca, Józefa Gostomczyka oraz krewnych z rodzin Oszajca i Gostomczyków.

g.12.00-         W intencji Parafian i dobrodziejów.

                                         Piątek   07. 01.

g.  17.00-   †  Marię i Władysława Dumka. 

g.  18.00 –     Msza Święta kolędowa.

                                          Sobota   08. 01.  

g. 16.00-   †  Dziadków Trzebiatowskich, Borzyszkowskich, Bińczyków i Skibów.

g. 16.30-   †   Sylwię Sumińską /5.r.śm./. 

g.  18.00 –     Msza Święta kolędowa.

                                         Niedziela  09. 01.

g.   8.00-   †  Helenę i Bernarda Kurs, Józefę i Józefa Gostomczyków.

g. 10.00-   †  Tadeusza Gierszewskiego /1.r.śm./.

g. 12.00-   O błogosławieństwo Boże w rodzinie Gostomczyków.

           INTENCJE  MSZALNE / 27. 12. 2021 – 02 .01. 2022 r./.

                                   Poniedziałek   27. 12.

g.  17.00-  †   Zofię Karolczak i jej rodziców.

g.  17.30-  †   Radosława Borzyszkowskiego.

                                      Wtorek  28. 12.

g.  17.00-   †  Krystynę i Jerzego Gliszczyńskich oraz

                       rodziców z obojga stron.

                                          Środa 29. 12.

g.  17.00-   †  Anastazję i Waleriana Bielickich.

Ks. J. Babiński    Podziękowanie za wszelkie łaski z prośbą o zdrowie

                      i opiekę Matki Przenajświętszej dla Gabrieli Dyngosz /75.r.ur./.

g.  18.00-       Msza Święta kolędowa.

                                       Czwartek   30. 12.

g.  17.00-   †  Brunona Gunthera i Krystynę Główczewską

                      oraz dziadków z obojga stron.

Ks. J. Babiński  Podziękowanie za otrzymane łaski oraz zdrowie

                     i błogosławieństwo Boże dla rodziców Marii i Stefana.

g.  18.00 –     Msza Święta kolędowa.

                                         Piątek   31. 12.

g.  16.00-   †  Sylwestra Depka Prądzińskiego.

                                          Sobota   01. 01. 

g.  10.00-   †  Natalię i Bernarda Wryczów.

g. 12.00-        W intencji Parafian i dobrodziejów.

                                         Niedziela  02. 01.

g.   8.00-   †  Jerzego Szczęsnego.

g. 10.00-   †  Jadwigę i Bernarda Pażątka Lipińskich oraz ich rodziców.

g. 12.00-   †  Tomasza Drzazgę / int. z pogrzebu/.

           INTENCJE  MSZALNE / 20. 12. 2021 – 26 .12. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   20. 12.

g.   7.00-   †  Romana Wiczka i Andrzeja Prilla.

                                      Wtorek  21. 12.

g.   7.00-   †  Wiesława Ringwelskiego /w dniu urodzin/.

                                           Środa 22. 12.

g.   7.00-      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                     błogosławieństwo Boże w rodzinie Orłowskich.

                                       Czwartek   23. 12.

g.   7.00-   †  Władysławę i Alfonsa Świątek Brzezińskich,

                      rodziców i rodzeństwo.

g.  17.00 – †  Gertrudę Deja /30.r.śm./.

                                         Piątek   24. 12.

g. 22.00-       W intencji Parafian.

g. 24.00-        W intencji Parafian .

                                          Sobota   25. 12. 

g.   8.00-   †   Bernarda i zmarłych z rodziny.

g. 10.00-   †   Martę i Leona Prądzyńskich oraz Gertrudę i Wacława

                      Janta Lipińskich.

                                         Niedziela  26. 12.

g.   8.00-   †   Natalię, Jana i Mariana Labun oraz Helenę i Franciszka

                      Garbiaków.

g. 10.00-   †   Henryka, braci, Stefanię i Edmunda.       .

g. 12.00-   †   Teresę, Bolesława, Annę i Bronisława. 

  INTENCJE  MSZALNE / 13. 12. 2021 – 19. 12. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   13. 12.

g.   7.00-   †  Łucję Wrycz Rekowską.

g. 17.00-   †  Teresę i Edmunda Prądzińskich.

                                        Wtorek  14. 12.

g.   7.00-   †  Gertrudę, Edwarda i Jerzego Drążkowskich oraz

                      Alojzego Piechowskiego.

g. 17.00-   †  O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Małgorzaty

                      i Wincentego Borzyszkowskich.

                                           Środa 15. 12.

g.   7.00-   †  Romana Wiczka.

                                       Czwartek   16. 12.

g.    7.00-  †  Rodziców  Rudników.

                                         Piątek   17. 12.

g.   7.00-   †   Dziadków Borzyszkowskich, Trzebiatowskich,

                      Bińczyków oraz Skibów.               .

                                          Sobota   18. 12. 

g.   7.00-   †   Dariusza Nowackiego.

                                         Niedziela  19. 12.

g.   8.00-   †   Mariannę, Alfreda Drachenberg oraz Jana, Stanisława i Janinę.

g. 10.00-        W intencji  ofiarodawców i budowniczych naszej świątyni.

g. 12.00-   †    Zmarłych rodzin Oszajca, Szetela, Rudników i Gostomczyków.

  INTENCJE  MSZALNE / 06.12. 2021 – 12. 12. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   06. 12.

g.   7.00-   †  Marię, Franciszkę i Edwarda Wirkusów.

g. 17.00-   †  Martę i Jana Richter oraz braci.

Ks. J. Babiński  †  Gertrudę, Wacława, Andrzeja i Stanisława

                     Janta Lipińskich. 

                                        Wtorek  07. 12.

g.   7.00-   †  Dziadków Ginterów i Cichoszów.

g. 17.00-   †  Agnieszkę i Bernarda Świątek Brzezińskich oraz

                     Stefanię, Benedykta i Henryka Stoltmanów .

                                           Środa 08. 12.

g.   7.00-  †  Bernarda, Henryka, dziadków oraz zmarłych z rodziny.

g. 17.00-      W pewnej intencji.

                                       Czwartek   09. 12.

g.    7.00-  †  Henryka Chmarę oraz Jana i Radosława Borzyszkowskich.

g,  17.00-  †  Leokadię Bińczyk, Marię i Henryka Albrechtów oraz

                      Janinę Prondzińską i Lucynę Adamczyk.

                                         Piątek   10. 12.

g.   7.00-   †   Alojzego Piechowskiego.

g. 17.00    †   Rodziców z obojga stron.                .

                                          Sobota   11. 12. 

g.   7.00-   †   Martę, Ambrożego, Dorotę Zmuda Trzebiatowskich

                      oraz Stefanię i Huberta Bińczyków.

g. 17.00-   †  Władysławę i Leona Wryczów, ich rodziców oraz Andrzeja.

                                         Niedziela  12. 12.

g.   8.00-   †   Henryka Gostomczyka oraz rodziców.

g. 10.00-   †   Danutę Ogiejko / int. z pogrzebu/.

g. 12.00-   †   Zofię Cieślińską / 1. r. śm./.

INTENCJE  MSZALNE /29.11. 2021 – 05. 12. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   29. 11.

g.   7.00-   †  Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców. 

g. 17.00-   †  Zofię i Alfonsa /31.r.śm/ Hapków oraz zmarłych

                     z rodzin Hapków i Szyprytów.

                                        Wtorek  30. 11.

g.   7.00-   †  Z rodzin Bruskich i Pażątka Lipińskich.  .

g. 17.00-   †  Andrzeja Wryczę oraz zmarłych z rodzin Wryczów i Szyprytów.

                                           Środa 01. 12.

g.   7.00-  †  Zmarłych z rodzin Wielewskich, Dyngoszów, Rzepińskich

                     i Prądzyńskich.

g. 17.00-  †   Henryka Piechowskiego.

                                       Czwartek   02. 12.

g.    7.00-  †   Marii i Władysława Dumke.

g,  17.00-  †   Janinę Prądzińską i Lucynę Adamczyk.

                                         Piątek   03. 12.

g.   7.00-        O zdrowie dla Róży.

g. 17.00         O błogosławieństwo Boże w rodzinie Richter.                .

                                          Sobota   04. 12. 

g.   7.00- †     Zbigniewa Dyngosza /13.r.śm./.

g. 17.00-        O zdrowie w rodzinie Kiedrowskich.

                                         Niedziela  05. 12.

g.   8.00- †     Rodziców chrzestnych Jadwigę i Zbigniewa Ryś.

g. 10.00-        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Prądzyńskich,

                      Dyngoszów i Popowicz.

g. 12.00-       O  błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Cichoszów.

      INTENCJE  MSZALNE /22.11. 2021 – 28. 11. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   22. 11.

g. 16.30       O błogosławieństwo Boże dla członków zespołu

                     Gochy  oraz ich rodzin.

g.17.00-   †  Anastazję, Józefa, Martę i Władysława Prądzyńskich.

                                        Wtorek  23. 11.

g.   8.00- †   Rodziców Henryka Gostomczyka, Ludwikę i Brunona

                    Prądzyńskich oraz ich rodziców.

                                           Środa 24. 11.

g. 17.00- †   Tadeusza Gierszewskiego, dziadków oraz zmarłych

                     z rodzin Gierszewskich, Brezów,

                     Chamier Gliszczyńskich i Depka Prądzyńskich.

                                       Czwartek   25. 11.

g.    8.00- †   Franciszka, Bernarda i Józefa Literskich oraz

                      zmarłych z rodziny.

                                         Piątek   26. 11.

g. 17.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże w rodzinach Dargas i Prądzyńskich.

                                          Sobota   27. 11. 

g. 17.00- †    Władysławę i Jerzego Rymon Lipińskich.

                                         Niedziela  28. 11.

g.   8.00- †    W intencji zmarłych Parafian.

g. 10.00- †    Marię Rudnik.

g. 12.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                     błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Teresy /70.r.ur./.

        INTENCJE  MSZALNE /15.11. 2021 – 21. 11. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   15. 11.

g.  8.00-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                   błogosławieństwo Boże dla Elżbiety /70.r.ur./.

                                        Wtorek  16. 11.

g. 17.00- †  Genowefę i Alfonsa Bresków oraz Czesława Singera.

                                           Środa 17. 11.

g. 17.00- †  Teresę i Józefa Jankowskich.

                                       Czwartek   18. 11.

g.    8.00- †  Za dusze w czyśćcu cierpiące.

                                         Piątek   19. 11.

g. 17.00- †   Gertrudę Deja i zmarłych z jej rodziny.

                                          Sobota   20. 11. 

g. 17.00- †    Franciszka Myszkę.

                                         Niedziela  21. 11.

g.   8.00- †    Rodziców Musiał, siostrę Bożenę i Jacka.

g. 10.00-       O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziców

                      Marii i Stefana.

g. 12.00- †    Edytę i Martę Piechowskie, Jana Czapiewskiego,

                      Aleksandra Lemańczyka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

  INTENCJE  MSZALNE /  08. 11. 2021 – 14. 11. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   08. 11.

g. 17.00- † Jana Orłowskiego, Franciszka Wiczka

                   i dusze w czyśćcu cierpiące.

                                        Wtorek  09. 11.

g.  8.00- †   Zmarłe członkinie z I Róży Kobiet.

                                           Środa 10. 11.

g. 17.00- †   Franciszkę, Marcina i Jana Borzyszkowskich.

                                       Czwartek   11. 11.

g.   8.00- †   Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców.

g. 10.00- †   Rodziców Annę i Józefa Borzyszkowskich.

                                         Piątek   12. 11.

g.  17.00- †   Zofię i Leona Rudników oraz ich rodziców.

                                          Sobota   13. 11. 

g. 17.00-  †   Helenę i Jana Prądzyńskich oraz ich rodziców.

                                         Niedziela  14. 11.

g.  8.00 –  †   Mariannę i Pawła Orłowskich, Michalinę i Antoniego

                      Łopacińskich, braci i siostry.

g. 10.00-  †    W intencji Parafian i dobrodziejów.

g. 12.00-  †     Zmarłych z rodzin Orłowskich i Rudników oraz

                       dusze w czyśćcu cierpiące.

INTENCJE  MSZALNE /  01. 11. 2021 – 07. 11. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   01. 11.

g.  8.00-   †  Stanisława/r. śm./ i Bogumiłę Łopacińskich.

g. 10.00-      W intencji zmarłych Parafian.

                                        Wtorek  02. 11.

g.   9.00-      W intencji zmarłych Parafian.

g. 17.00-  †  Za zmarłych z rodzin.

                                         Środa   03. 11.

g. 17.00-  †  Stanisława Bukowskiego /16.r.śm./ oraz

                     Walerię, Jana, Łucję i Wojciecha.

                                       Czwartek   04. 11.

g.  17.00- †   Władysławę i Leona Wryczów ich rodziców

                      oraz Andrzeja.

                                         Piątek   05. 11.

g.  17.00- †    Annę, Jana i Stanisława Reszków.

g.  17.30- †    Sławka Denka.

                                          Sobota   06. 11. 

g. 17.00-  †    Zmarłych z rodzin Orłowskich i Rudników.

g. 17.30-  †    Radosława Borzyszkowskiego.

                                         Niedziela  07. 11.

g.  8.00 –  †    Cecylię, Józefa i Jana Mrozek Gliszczyńskich oraz

                       rodziców Marię i Jana Ginter.

g. 10.00-  †    Leona Stanisława Prądzyńskiego i Henryka

                      Janta Lipińskiego.

g. 12.00-        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą

.                     o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie Masloch.

         INTENCJE  MSZALNE /  25. 10. 2021 – 31. 10. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   25. 10.

g. 17.00-  †   Tadeusza, Jadwigę i Bernarda Gierszewskich oraz

                      Gertrudę i Aleksandra Brezów.

                                        Wtorek  26. 10.

g. 17.00-  †    Stefana, Leokadię i Józefa Wnuk Lipińskich.

                                         Środa   27. 10.

g. 17.00-  †    Józefa Gintera oraz Jadwigę i Teodora Bukowskich.

                                       Czwartek   28. 10.

g.  17.00-       O błogosławieństwo Boże w rodzinie Gostomczyków.

                                         Piątek   29. 10.

g.  17.00- †    Mariana Leszczyńskiego /r.śm./, rodziców Ostrowskich

                       i Leszczyńskich oraz chrzestnych.

                                          Sobota   30. 10. 

g. 15.00-        Msza Święta ślubna.

g. 17.00-  †    Stanisława Szypryta oraz zmarłych z rodziny.

                                         Niedziela  31. 10.

g.  8.00 –  †    Andrzeja Janta Lipińskiego.

g. 10.00-        W intencji Parafian i dobrodziejów.

g. 12.00-  †    Zmarłych dziadków Annę i Franciszka Cichoszów.  

INTENCJE  MSZALNE /  18. 10. 2021 – 24.10. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   18. 10.

g. 17.00-  †   Władysława i Józefa Mrozek Gliszczyńskich.

                                        Wtorek  19. 10.

g. 17.00-  †   Jadwigę /1.r.śm./ i Henryka /28.r.śm./ Januszewskich.

                                         Środa   20. 10.

g. 17.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże w rodzinie Prądzyńskich.

                                       Czwartek   21. 10.

g.  17.00- †   Alojzego Piechowskiego.

                                         Piątek   22. 10.

g.  17.00- †    Jana Narlocha.

                                          Sobota   23. 10. 

g. 17.00-  †   Franciszka Gostomczyka i Kazimierza Finstera.

                                         Niedziela  24. 10.

g.  8.00 –  †   Tadeusza Prądzyńskiego /1.r.śm./ i rodziców

                      z obojga stron.

g. 10.00-  †   Władysławę i Władysława Prądzyńskich oraz

                      Grażynę.

g. 12.00-  †    Gertrudę Kiedrowską i Agnieszkę Świątek

                       Brzezińską / int. VI Róży Matek/.

              INTENCJE  MSZALNE /  11. 10. 2021 – 17.10. 2021 r./.

                                   Poniedziałek   11. 10.

g. 17.00-  †   Romana Wiczka /2.r.śm./.

                                        Wtorek  12. 10.

g. 17.00-  †   Zofię /7.r.śm./ i Alfonsa Hapków oraz zmarłych

                      z rodzin Hapków i Szyprytów.

                                         Środa   13. 10.

g. 17.00-  †   Cezarego Dambka, Kazimierza Ogiejko,

                      Apolinarego, Feliksa, Franciszkę Kortas.

                                       Czwartek   14. 10.

g.  17.00- †    Teresę Pluto Prądzińską /17.r.śm./ oraz rodziców

                       z obojga stron.

                                         Piątek   15. 10.

g.  17.00- †     Bolesławę i Antoniego Prądzyńskich.

                                          Sobota   16. 10. 

g. 16.00-  †     Andrzeja Dorawę i dziadków z obojga stron.

                                         Niedziela  17. 10.

g.  8.00 –  †     Bogumiłę /r. śm./ i Stanisława Łopacińskich.

g. 10.00-  †     Radosława Borzyszkowskiego /int. z pogrzebu/.

g. 12.00-         O błogosławieństwo Boże w rodzinie Warnke.

INTENCJE  MSZALNE /  04. 10. 2021 – 10.10. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   04. 10.

g. 17.00-  †   Jadwigę i Władysława Trzebiatowskich oraz

                      Ryszarda .

                                          Wtorek  05. 10.

g. 17.00-  †    Bronisławę i Władysława Dorau oraz

                       Juliannę i Aleksandra Dargas.

                                         Środa   06. 10.

g. 17.00-  †   Natalię, Bernarda i Krystynę Wrycza oraz

                      rodziców z obojga stron.

                                     Czwartek   07. 10.

g.  17.00- †    Łucję i Alfonsa Wrycz Rekowskich.

                                        Piątek   08. 10.

g.  16.00- †    Mariannę i Alfonsa Skibów oraz zmarłych z rodziny.

g. 17.00 –       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże dla Marzeny i Jana /25.r.śl./.

                                          Sobota   09. 10. 

g. 17.00-  †    Józefę i Józefa Gostomczyków.

                                         Niedziela  10. 10.

g.  8.00 –  †    Bernarda, rodziców z obojga stron oraz

                      zmarłych z rodziny.

g. 10.00-  †    Henryka Piechowskiego /int. z pogrzebu/.

g. 12.00-  †    Gertrudę Kiedrowską /int. z pogrzebu/.

INTENCJE  MSZALNE /  27. 09. 2021 – 03.10. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   27. 09.

g. 18.00-     Msza Święta w rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej.

                                          Wtorek  28. 09.

g. 18.00-  †   Henryka Janta Lipińskiego i Kazimierza Knitera.

                                         Środa   29. 09.

g. 18.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże dla Pauliny i Piotra /1.r.śl./.

                                     Czwartek   30. 09.

g.    8.00- †    Hieronima Stoltmana

                                        Piątek   01. 10.

g.  17.00- †    Jana Trappa. 

                                          Sobota   02. 10. 

g. 17.00-  †    Leokadię Bińczyk.

                                      Niedziela  03. 10.

g.  8.00 –      O błogosławieństwo Boże i zdrowie.

g. 10.00-       W intencji Parafian i dobrodziejów.

g. 12.00-       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże i zdrowie.

 INTENCJE  MSZALNE /  20. 09. 2021 – 26.09. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   20. 09.

g. 17.00- †   Władysławę i Jerzego Rymon Lipińskich oraz

                     dziadków z obojga stron.

g. 17.30- †    Franciszka Kowalika, Gertrudę i Czesława Łukowiczów,

                      Adelę i Edwarda Łubek oraz dziadków z obojga stron.

                                          Wtorek  21. 09.

g.   8.00-  †   Aleksandra Lemańczyka, Edytę Piechowską

                      Marka Łąckiego  i Andrzeja Wryczę.                 

                                         Środa   22. 09.

g. 18.00-   †  Lidię i Józefa Malich oraz Tadeusza i Dariusza.

                                     Czwartek   23. 09.

g.    8.00-  †  Andrzeja Wryczę /3.r.śm./.

                                        Piątek   24. 09.

g.  18.00-      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                     błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.

                                          Sobota   25. 09. 

g. 18.00-   †  Jana Narlocha /5.r.śm./.

                                      Niedziela  26. 09.

g.  8.00 –   †   Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców.

g. 10.00-        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Michała /75.r.ur./.

g. 12.00-   †   Za zmarłych rodziców z obojga stron.

 INTENCJE  MSZALNE /   13. 09. 2021 – 19. 09. 2021 r./.

                                     Poniedziałek    13. 09.

g. 18.00 –      O błogosławieństwo Boże w  nowym roku szkolnym

                      dla dzieci, wnuków i prawnuków. 

                                          Wtorek  14. 09.

g. 19.00-    †  Mateusza Lew Kiedrowskiego  /1.r.śm./.

                                         Środa   15. 09.

g. 19.00-    †   Mariannę Murawę oraz zmarłych z rodzin

                       Orłowskich i Rudników.

g. 19.30-    †   Zmarłych z rodzin Hinc i Borzyszkowskich.

                                     Czwartek   16. 09.

g.  19.00-    †  Dariusza Nowackiego /4.r.śm./.

                                        Piątek   17. 09.

g. 16.00          Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                       błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Agnieszki i  Henryka

                       /50.r.śl./.

g. 19.00-        O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Laury /3.r.ur./.

                                          Sobota   18. 09.

g. 19.00-   †    Ludwikę, Bernarda, Andrzeja, Eugeniusza i  Rafała Adamczyków

                                          Niedziela  19. 09.

g.  8.00 –   †    Henryka Chmarę /4.r.śm./.

g. 10.00-   †    Janinę Depka  Prondzińską /int. z pogrzebu/.

g. 12.00-   †    Agnieszkę Świątek Brzezińską /int. z pogrzebu/.

 INTENCJE  MSZALNE /   06. 09. 2021 – 12. 09. 2021 r./.

                                     Poniedziałek    06. 09.

g. 17.00 –  †   Jana Dargas.

                                          Wtorek  07. 09.

g.  8.00–       Jadwigę, Katarzynę, Pawła oraz zmarłych

                      z rodziny Wiczk.

                                         Środa   08. 09.

g. 18.00–        Msza Święta dożynkowa– podziękowanie za

                       pomyślnie zebrane plony. / int. I Róży Kobiet/.   

                                     Czwartek   09. 09.

g.   8.00–     Helenę i Jana Prądzyńskich oraz

                      Gertrudę i Leona Rymon Lipińskich.

g. 16.00–        Msza Święta ślubna.

                                        Piątek   10. 09.

g. 18.00-    †  Marię, Łucję i Józefa Ginter.

g. 18.30 –     Helenę, Leona, Anastazję, Eugeniusza

                       i Leona Cysewskich

                                          Sobota   11. 09.

g. 18.00–    Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                  błogosławieństwo Boże dla Sławomiry i Grzegorza

                 / 10.r.śl./.

                                          Niedziela  12. 09.

g.  8.00 –      Jana, Józefa, Pawła i Anastazję Trappa oraz

                       Eugeniusza Żarnowskiego.

g. 10.00–        W intencji Parafian i dobrodziejów.

     INTENCJE  MSZALNE /  30. 08. 2021 – 05.09. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   30. 08.

g. 18.00 –      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Stoltmanów.

g. 18.30-        O zdrowie dla Radosława Borzyszkowskiego.

                                          Wtorek  31. 08.

g. 18.00–      Rodziców Martę, Leona, Gertrudę i Wacława.                 

                                         Środa   01. 09.

g.   8.00–        W intencji dzieci i młodzieży szkolnej, z okazji

                       rozpoczęcia roku szkolnego.

                                     Czwartek   02. 09.

g.  18.00–     Rodziców Lidię i Józefa Malich oraz Fryderykę i Wacława

                       Nowackich.

g.   18.30–       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                       błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Katarzyny i Marka.      

                                        Piątek   03. 09.

g.16.00-    †    Natalię, Bernarda, Krystynę Wryczów oraz rodziców

                        z obojga stron.

                                          Sobota   04. 09.

g. 15.00–   Msza Święta ślubna. 

g. 17.00–     Marię, Henryka i Antoniego Albrechtów oraz

                      Kazimierza Stanisławczuka.

                                      Niedziela  05. 09.

g.  8.00 –      Andrzeja /4.r.śm./, Albina, Jarosława i zmarłych z rodziny.

g. 10.00–      Marię Rudnik / int. z pogrzebu/.

g. 12.00–   †   Lucynę Adamczyk / int. z pogrzebu/.

INTENCJE  MSZALNE /  23. 08. 2021 – 29.08. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   23. 08.

g. 18.00 –  †   Różę i Feliksa Piechowskich oraz ich rodziców.

                                          Wtorek  24. 08.

g.  8.00–       Marię, Bronisława i Mateusza Lew Kiedrowskich.

                                         Środa   25. 08.

g. 18.00–     Dariusza Nowackiego.

g. 18.30–     Alojzego Piechowskiego oraz Sławka.

                                     Czwartek   26. 08.

g.  8.00–      Jana Narlocha i rodziców  z obojga stron.

                                        Piątek   27. 08.

g.17.30-    †   Stefanię Orzłowską i Sylwestra Depka Prądzińskiego.

g.18.00–      Zofię i Rajmunda Cieślińskich oraz zmarłych z rodzin

                      Cieślińskich i Kamińskich.

                                          Sobota   28. 08.

g. 15.00–   Msza Święta ślubna. 

g. 16.00–       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Józefa  /60.r.ur./.

g. 17.00–   †  Wojciecha i Henryka Felskich.

                                      Niedziela  29. 08.

g.  8.00 –     Józefa Leszczyńskiego oraz  w pewnej intencji.

g. 10.00–      W intencji parafian i dobrodziejów.

g. 12.00-     Zmarłych rodziców z obojga stron.

INTENCJE  MSZALNE /  16. 08. 2021 – 22.08. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   16. 08.

g. 18.00 –  †   Elżbietę i Stefana Wirkusów.

g. 18.30 –  †   Natalię, Bernarda, Krystynę Wryczów oraz Jana Trappa.

                                          Wtorek  17. 08.

g.  8.00–    Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże dla rodzin Prądzyńskich,

                      Dyngoszów i Popowicz.

                                         Środa   18. 08.

g. 18.00–    Jerzego /w dniu ur./ i Władysławę Rymon Lipińskich.

                                     Czwartek   19. 08.

g.  8.00–        O błogosławieństwo Boże dla członkiń z II Róży Matek

                     i ich rodzin.

                                        Piątek   20. 08.

g.  17.00-     O błogosławieństwo Bożedla Mirosławy i Jacka /25.r.śl./.

g. 18.00-   †  Romana Hapkę /30.r.śm./.

                                          Sobota   21. 08.

g. 17.00–  †   Agnieszkę i Józefa Stoltmanów oraz Bernadetę i Antoniego

                      Czapiewskich.

                                      Niedziela  22. 08.

g.  8.00 –      Stanisława Babińskiego /6.r.śm./.

g. 10.00–   W intencji Parafian.

g. 12.00-        O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Kiedrowskich

INTENCJE  MSZALNE /  09. 08. 2021 – 15.08. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   09. 08.

g. 18.00 –  †   Hanzi Gruner.

Ks. J. Babiński   †   Zygmunta Rudnika.

                                          Wtorek  10. 08.

g.  8.00–       Rodziców Jadwigę i  Jana Pluto Prądzińskich,

                      Walerię i Jana Bukowskich oraz zmarłych z rodzin.

                                         Środa   11. 08.

g. 18.00–     Mariannę i Łucjana  Hinc, Alfonsa i Tadeusza

                       oraz dziadków.

                                     Czwartek   12. 08.

g.  8.00–      Zygmunta Rudnika /5.r. śm./.

                                        Piątek   13. 08.

g.  18.00         Prośba o  błogosławieństwo Boże w rodzinie

                       Orłowskich.

                                          Sobota   14. 08.

g. 17.00–        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                      błogosławieństwo Boże dla Anny i Andrzeja /7.r.śl./.

                                      Niedziela  15. 08.

g.  8.00 –      Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców.

g. 10.00–   †   Dominikę, Pawła, Benedykta, Franciszka i Zuzannę.

g. 12.00-        O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach

                      Stanisława i Łukasza Gostomczyków.

INTENCJE  MSZALNE /  02. 08. 2021 – 08.08. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   02. 08.

g. 19.00 -†   Joannę Ostrowską / w dniu  urodzin/.

                                          Wtorek  03. 08.

g. 19.00–      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                    błogosławieństwo Boże dla Marii i  Mateusza.

                                         Środa   04. 08.

g. 19.00–    Romana Wiczka.

                                     Czwartek   05. 08.

g. 19.00–   Mariannę i Antoniego Albrechtów.

                                        Piątek   06. 08.

g.  19.00- †    Bogdana Łajkosz.

                                       Sobota   07. 08.

g. 19.00–       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                    błogosławieństwo Boże w rodzinach Prądzyńskich,

                    Dyngoszów i Popowicz.

                                      Niedziela  08. 08.

g.  8.00 –    Jana Trappa /1.r.śm./.

g. 10.00– W intencji Parafian.

g. 12.00-      O błogosławieństwo Boże i zdrowie.

 INTENCJE  MSZALNE /  26. 07. 2021 – 01.08. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   26. 07.

g. 18.00 -† Annę, Józefa i Bogumiła Wielewskich oraz

                   Zbigniewa Dyngosza .

                                       Wtorek  27. 07.

g.  8.00- †   Jana Jutrzenkę Józefa i Helenę Brzeskich oraz rodziców

                    z obojga stron.

                                         Środa  28. 07.

g. 18.00  Władysławę i Leona Wryczów, ich rodziców

                    oraz Andrzeja.

                                     Czwartek   29. 07.

g.   8.00–   Rodziców Martę, Leona, Gertrudę i Wacława.

                                        Piątek  30. 07.

g. 18.00- †    Edytę Piechowską i Jana Gierszewskiego.

                                       Sobota   31. 07.

g. 14.00– †    Brunona Gunther /4.r.śm./, Franciszkę, Jana Skiba

                      oraz Stanisława Ginter.

                                      Niedziela  01. 08.

g.  8.00 –     Leona Stanisława Prądzyńskiego i Henryka Janta Lipińskiego.

g. 10.00–     Zmarłe członkinie  z IV Róży Matek oraz zmarłych

                      z ich rodzin

INTENCJE MSZALNE / 19. 07. 2021 – 25.07. 2021 r./.

Poniedziałek 19. 07.

g. 18.00 -† Jadwigę i Alfonsa Wiczk oraz rodziców z obojga stron.

Wtorek 20. 07.

g. 8.00- † Natalię i Bernarda Wrycza.

Środa 21. 07.

g. 18.00-† Monikę i Jana Myszke oraz Stefana i Jana.

Czwartek 22. 07.

g. 18.00- † Zmarłych z rodzin Rudników i Ekmannów.

Piątek 23. 07.

g. 8.00- Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

błogosławieństwo Boże dla rodziny Anny i Piotra.

Sobota 24. 07.

g. 16.00- † Ludwikę, Bernarda, Andrzeja, Eugeniusza i Rafała Adamczyków.

g. 16.30- † Zygmunta Wysockiego, Martę i Ambrożego, Dorotę i Łucję.

Niedziela 25. 07.

g. 8.00 – † Małgorzatę Ryngwelską.

g. 10.00- † Syna Tomasza Jasińskiego /21.r.śm./.

g. 12.00 – W intencji wszystkich Parafian, którzy złożyli ofiary na

Parafialny Fundusz Inwestycyjny.

 INTENCJE  MSZALNE /  12. 07. 2021 – 18.07. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   12. 07.

g. 18.00 -† Zofię, Kazimierza i Andrzeja Pogorzelskich oraz

                   Bożenę Konieczko.

g. 18.30- † Urszulę Kowalik.

                                       Wtorek  13. 07.

g.  8.00- †  Mariana Cichosza /9.r.śm./.

                                         Środa  14. 07.

g. 18.00– O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla chrześniaków

                   Darii, Martyny, Huberta i Łucji.

                                     Czwartek   15. 07.

g.   8.00–  Aleksandra Lemańczyka, Mieczysława, Martę i Jana

                    Jankowskich oraz Edytę Piechowską.

                                        Piątek  16. 07.

g. 18.00- †  Rodziców chrzestnych Stanisławę i Henryka Wiśniewskich

                    oraz Stanisława Chamera.

g. 18.30- †  Ludwikę i Brunona Prądzyńskich.

                                       Sobota   17. 07.

g. 13.00– Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                  błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Wincentego/ 60.r.śl. /.

g. 15.00–  Msza Święta ślubna.

g. 17.00– † Ewę Młyńską /9.śm./, zmarłych z rodziny Szypryt oraz Andrzeja.

                                      Niedziela  18. 07.

g.  8.00 –  Andrzeja Janta Lipińskiego.

g. 10.00–  Henryka, Bernarda i zmarłych z rodziny.

g. 12.00 –   O zdrowie w rodzinie Kiedrowskich

 INTENCJE  MSZALNE /  05. 07. 2021 – 11.07. 2021 r./.

                                     Poniedziałek   05. 07.

g. 18.00 -† Ksawerię i Piotra Werów oraz Władysławę i Alojzego

                   Szczęsnych.

                                       Wtorek  06. 07.

g.  8.00- † Alojzego Piechowskiego i Barbarę Stanisławską.

                                         Środa  07. 07.

g. 18.00– † Genowefę i Benedykta Bresków oraz Konrada

                   Landowskiego.

                                     Czwartek   08. 07.

g. 18.00– O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla

                  Doroty i Tomasza/ 4.r.śl./.

                                        Piątek  09. 07.

g.  8.00-   Jana i Bolesława Wnorowskich.

                                       Sobota   10. 07.

g. 17.00– Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                  błogosławieństwo Boże dla Sławomira / 50.r.ur. /. 

                                      Niedziela  11. 07.

g.  8.00 –  Helenę, Leona, Anastazję, Eugeniusza i Leona Cysewskich.

g. 10.00–  Wandę i Edmunda Lewińskich oraz Władysławę i Alfonsa

                  Myszków.

g. 12.00 –  W intencji Parafian.

 INTENCJE  MSZALNE /  28. 06. 2021 – 04.07. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  28. 06.

g. 18.00 -†  Józefa, Władysława i Helenę Prądzyńskich oraz

                   Annę i Alojzego Łąckich.

g. 18.30–     O zdrowie dla Radosława .

                                       Wtorek  29. 06.

g.  9.00- †   Jana, Józefa, Pawła i Anastazję Trappa oraz

                    Eugeniusza Żarnowskiego.

g. 18.00†   Rodziców Martę i Wojciecha Prądzyńskich oraz

                   braci i bratową.

                                         Środa  30. 06.

g. 17.00– †  Kazimierza Finstera /1.r.śm./.

                                     Czwartek   01. 07.

g.  8.00– †   Franciszkę i Alojzego Ginter oraz krewnych.

                                        Piątek  02. 07.

g. 18.00-     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                   błogosławieństwo Boże dla Mariusza / 40. r. ur./.

g. 19.00- † Andrzeja Wryczę oraz zmarłych z rodzin Wryczów

                   i  Szyprytów.

                                    Sobota   03. 07.

g. 16.00– †  Rodziców Stefanię i Bernarda oraz braci Romana i Jana. 

                                      Niedziela  04. 07.

g. 8.00 –  Teresę Wera, rodziców z obojga stron oraz

                 Anastazję i Andrzeja Pałubickich.

g. 10.00– Za dusze w czyśćcu cierpiące.

g. 12.00 –  Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                  błogosławieństwo Boże w rodzinie Jasińskich.

      INTENCJE  MSZALNE /  21. 06. 2021 – 27. 06. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  21. 06.

g.  16.30 -†   Helenę i Jana Prądzyńskich.

g.  17.00- †   Zmarłych członków zespołuGochy .

                                       Wtorek  22. 06.

g.   18.00- †   Henryka Gostomczyka,  Jana Trappa  oraz

                     ks. Kazimierza Raepke.

                                         Środa  23. 06.

g.    8.00–  †  Annę i Alfonsa Ostrowskich, Władysławę i

                     Walentego oraz Mariana.

                                     Czwartek   24. 06

g.  18.00– †   Henryka Chmarę.

                                        Piątek  25. 06.

g.  8.00-        W intencji absolwentów Szkoły Podstawowej w Lipnicy.

g. 9.00-  †   Genowefę i Alfonsa Bresków oraz Czesława Singera.

                                      Sobota   26. 06.

g.  17.00– †   Jana Narlocha.

                                      Niedziela  27. 06.

g.  8.00 –     Ksawerię i Piotra Werów oraz Władysławę

                     i Alojzego Szczęsnych.

g. 10.00 –      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                     błogosławieństwo Boże w rodzinie.               

g. 12.00– †    Mateusza Lew Kiedrowskiego.

INTENCJE MSZALNE / 14. 06. 2021 – 20. 06. 2021 r./.


Poniedziałek 14. 06.
g. 18.00 -† Alojzego Piechowskiego i zmarłych z rodziny Wieczorek.


Wtorek 15. 06.
g. 8.00- † Rodziców Aleksandrę i Albina Pażątka Lipińskich oraz brata Wiesława.


Środa 16. 06.
g. 18.00- † Jana Trappa, Henryka Gostomczyka i ks. Kazimierza Raepke.


Czwartek 17. 06
g. 8.00- † Gorgonię i Józefa Prądzyńskich.


Piątek 18. 06.
g. 18.00-† Wojciecha, Henryka i Alojzego .


Sobota 19. 06.
g. 19.00- † Brunona Guntera w dniu urodzin oraz Helenę, Mariana i Eugeniusza Polak.


Niedziela 20. 06.
g. 8.00 – † Leona Stanisława Prądzyńskiego oraz Henryka Janta Lipińskiego.
g. 10.00 – W intencji Parafian.
g. 12.00- † Teodora, Augustyna i brata Benedykta Trzebiatowskich.

INTENCJE  MSZALNE /  07. 06. 2021 – 13. 06. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  07. 06.

g.  18.00 –    Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                     błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Piechowskich.

                                        Wtorek  08. 06.

g.  18.00-  †  Dariusza Nowackiego.

                                         Środa  09. 06.

g. 16.00–       O błogosławieństwo Boże i zdrowie  dla  członkiń

                      z V Roży Matek i ich rodzin.

                                     Czwartek   10. 06

g.  18.00–   †  Mariannę i Pawła Orłowskich.

                                        Piątek  11. 06.

g. 16.00 –       Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                       błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ludwiki i Jana /50.r. śl./

g. 17.00 –  †   Franciszkę i Piotra Skibów oraz dziadków.

                                      Sobota   12. 06.

g. 17.00–   †   Henryka Janta Lipińskiego, Kazimierza Kniter, Feliksa

                      Żywickiego i Stanisława Prądzińskiego.

                                      Niedziela  13. 06.

g.  8.00 –       Stefanię i Maksymiliana oraz ich rodziców.

g. 10.00 –      Gertrudę i Wacława Janta Lipińskich.               

g. 12.00–   †    Teresę i Mieczysława Rymon Lipińskich.

INTENCJE  MSZALNE /  31. 05. 2021 – 06. 06. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  31. 05.

g.  19.00 – †   Jana Orłowskiego.

                                        Wtorek  01. 06.

g.  18.00-  †   Alfonsa /16.r. śm./ i Władysławę Brzezińskich

                       oraz ich rodzeństwo.

                                         Środa  02. 06.

g. 18.00–        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą

                      o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.

                                     Czwartek   03. 06

g.   8.00–   †   Andrzeja Kamrowskiego, jego rodziców i brata Jacka.

g. 10.00 –       W intencji Parafian.

                                        Piątek  04. 06.

g. 18.00 –  †    Różę i Feliksa Piechowskich oraz ich rodziców.

                                      Sobota   05. 06.

g. 16.30–   †    Jerzego i Wiesława Ryngwelskich  /r.śm./.

g. 17.00-   O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie

                        Maliszewskich.

                                      Niedziela  06. 06.

g.  8.00 –       Bogumiłę /r. ur./ i Stanisława Łopacińskich.

g. 10.00 –      Bernarda  Świątek Brzezińskiego i zmarłych z rodziny.               

g. 12.00–   †    Mariannę i Augustyna Rudników oraz braci

                        Zygmunta i Zbigniewa

      INTENCJE  MSZALNE /  24. 05. 2021 – 30. 05. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  24. 05.

g.  18.00 –  †    Jadwigę i Władysława Trzebiatowskich oraz krewnych.

                                        Wtorek  25. 05.

g.   8.00-    †     Łucję i Alfonsa Wrycz Rekowskich.

                                          Środa  26. 05.

g. 18.00–    O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla członkiń

                         z I Róży Kobiet oraz ich rodzin.

                                     Czwartek   27. 05

g.   8.00–    †    Ryszarda Gierszewskiego.

                                        Piątek  28. 05.

g. 18.00 –  †     Bogumiła Wielewskiego.

                                      Sobota   29. 05.

g. 16.00–   †     Romana Wiczka.

g. 16.30-   †     Krystynę Wrycza i Joannę Pliskowską.

                                      Niedziela  30. 05.

g.  8.00 –       Martę i Władysława Ostrowskich oraz ich rodziców.     

g. 10.00 –  W intencji Parafian.               

g. 12.00–   †    Rodziców Annę i Józefa Borzyszkowskich oraz

                        Agnieszkę i Brunona Rudników.

INTENCJE  MSZALNE /  17. 05. 2021 – 23. 05. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  17. 05.

g.  18.00 –       O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dzieci

                        i wnuków.

                                        Wtorek  18. 05.

g.   8.00-    †   Jana Orłowskiego.

                                          Środa  19. 05.

g. 18.00–    †   Franciszka Wiczka /1.r.sm./.

                                     Czwartek   20. 05

g.   8.00–    †    Marię i Zygmunta Richter.

                                        Piątek  21. 05.

g. 18.00 –  †     Jana Trappa.

                                      Sobota   22. 05.

g. 16.00–   †     Rodziców chrzestnych Bernarda Kurs i

                         Łucję Jereczek.

                                      Niedziela  23. 05.

g.  8.00 –       Stanisława, Leokadię i Józefa Babińskich.     

g. 10.00 –  †    RodzicówMartę i Leona Prądzyńskich.               

g. 12.00–   †    Jana / 25.r.śm./ i Annę  Warnke, zmarłych

                       z obojga stron oraz  ks. Ludomira Warnke.

INTENCJE  MSZALNE /  10. 05. 2021 – 16. 05. 2021 r./.

                                     Poniedziałek  10. 05.

g.  18.00 –  †    Annę, Jana i Stanisława Reszka.

                                        Wtorek  11. 05.

g. 18.00-    †   Rodziców chrzestnych Małgorzatę, Franciszka,

                       Annę i Józefa.

                                          Środa  12. 05.

g.   8.00–    †   Za zmarłe członkinie z V Róży Matek.

g. 17.00-         W intencji Parafian.

                                     Czwartek   13. 05

g. 18.00–    †   Jadwigę i Wincentego Drobińskich.

                                        Piątek  14. 06.

g. 18.00 –  †    Wojciecha, Henryka i Alojzego.

                                      Sobota   15. 05.

g. 16.00–   †    Henryka Gostomczyka i ks. Kazimierza Raepke.

                                      Niedziela  16. 05.

g.  8.00 –       Stanisława /r. ur./ i Bogumiłę Łopacińskich.      

g. 10.00 –  †    Leona Stanisława Prądzińskiego.                         

g. 12.00–         O zdrowie dla Gertrudy i Jana Kiedrowskich.

.

INTENCJE MSZALNE / 03. 05. 2021 – 09. 05. 2021 r./.

Poniedziałek 03. 05.

g. 8.00 – † Helenę, Kunegundę i Romana Goszczyńskich.

g. 10.00 – W intencji Parafian.

g. 12.00- O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Orłowskich.

Wtorek 04. 05.

g. 18.00- † Fryderykę, Wacława, Aleksandra i Dariusza Nowackich.
g. 18.30- W intencji Strażaków z OSP Lipnica i ich rodzin.

Środa 05. 05.

g. 18.00- † Leokadię Bińczyk.

Czwartek 06. 05

g. 15.00- † Jana Trappa.

Piątek 07. 06.

g. 18.00 -† Zygmunta, Zbigniewa, Augustyna i Mariannę Rudników.

Sobota 08. 05.

g. 16.00- † Tadeusza Gierszewskiego.

Niedziela 09. 05.

g. 8.00 – † Łucję i Bernarda Ginter oraz dziadków Gliszczyńskich i Ginter.

g. 9.30 – † Annę i Franciszka Cichoszów.

g. 11.00- W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych.

            INTENCJE  MSZALNE /  26. 04. 2021 – 02. 05. 2021 r./.

                                      Poniedziałek  26. 04.

g. 16.00 – †     Feliksa Labuna oraz zmarłych z rodziny Labunów

                        i Gliszczyńskich.

g. 16.30 – †      Wandę Miszewską.

                                        Wtorek  27. 04.

g.   8.00-  †       Lidię i Józefa  Malichów oraz Tadeusza i Dariusza.

                                          Środa  28. 04.

g.  18.00– †      Zofię i Zygmunta Hinców.

                                     Czwartek   29. 04.

g.    8.00–          Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                         błogosławieństwo Boże w rodzinie Stanisławskich.

                                        Piątek  30. 04.

g.  18.00 -†      Jerzego Frankowskiego.

g.  18.30- †      Krystynę i Jerzego Gliszczyńskich oraz rodziców z obojga stron

                                      Sobota   01. 05.

g. 17.00– -†      Władysławę i Leona Wryczów, ich rodziców i Andrzeja.

                                      Niedziela  02. 05.

g.  8.00 –   Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                         błogosławieństwo Boże dla Marii z okazji urodzin.              

g. 10.00-          Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                         błogosławieństwo Boże i zdrowie w rocznicę urodzin.              

g. 12.00–    †    Mirosława Czerepaniaka /int. z pogrzebu/.

 INTENCJE  MSZALNE /  19. 04. 2021 – 25. 04. 2021 r./.

                                      Poniedziałek  19. 04.

g. 18.00 – †      Tadeusza, Jadwigę i Bernarda Gierszewskich

                         oraz Gertrudę i Aleksandra Brezów.

g. 18.30 – †      Ryszarda Kopp Ostrowskiego /19.r.śm./

                         Brunona Gunthera i zmarłych z rodziny.

                                        Wtorek  20. 04.

g.   8.00-  †      Stefana, Leokadię i Józefa Wnuk Lipińskich.

                                          Środa  21. 04.

g.  18.00–  †      Franciszka Literskiego i z rodziny Literskich.

                                     Czwartek   22. 04.

g. 18.00–         Chrzestnych Bronisławę Borzyszkowską

                         i  Edwarda Rzepińskiego.

                                        Piątek  23. 04.

g.   8.00 –  †      Helenę i Jana Prądzyńskich oraz ich rodziców.

                                      Sobota   24. 04.

g. 16.00–           O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie /40.r.śl./.

                                      Niedziela  25. 04.

g.  8.00 –   Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                         błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Ginter.              

g. 10.00-    †     Leona Stanisława Prądzyńskiego.

g. 12.00–    †     Cecylię Mrozek Gliszczyńską /int. z pogrzebu/.

INTENCJE MSZALNE /  12. 04. 2021 – 18. 04. 2021 r./.

                                      Poniedziałek 12. 04.

g. 18.00 – †      Leokadię Bińczyk w dniu urodzin.

                                        Wtorek 13. 04.

g.   8.00-  †      Bogumiła Wielewskiego

                                          Środa 14. 04.

g.  18.00–  †      Rodziców Mariannę i Józefa Rudników.

                                     Czwartek   15. 04.

g. 18.00-   †     Natalię i Bernarda Wryczów.

g. 18.30-   †     Ludwikę i Brunona Prądzyńskich oraz z rodzin Prądzyńskich i Rzepińskich.

                                        Piątek 16. 04.

g.   8.00 –  †      Franciszka Gostomczyka i Franciszka Myszkę.

                                      Sobota   17. 04.

g. 17.00–   †   Ludwikę i Brunona Prądzyńskich.

                                      Niedziela 18. 04.

g.  8.00 –   †      Bronisławę i Franciszka Prillów oraz

                         Adelę Albrecht.                  

g. 10.00-   †      Ludwikę i Brunona Prądzyńskich ich rodziców i rodzeństwo.

g. 12.00–   Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.

INTENCJE MSZALNE /06.04.2021- 11. 04. 2021 r./.

Wtorek 06. 04.

g. 18.00- † Stanisława Szyprita /20.r. śm./ oraz córkę Ewę i Andrzeja.

Środa 07. 04.

g. 8.00- † Helenę i Jana Prądzyńskich.

Czwartek 08. 04.

g. 18.00- † Marię, Franciszkę i Edwarda Wirkusów.

Piątek 09. 04.

g. 8.00- Andrzeja Bruskiego /3.r.śm./.

Sobota 10. 04.

g. 17.00- † Stefanię i Edmunda Zielińskich oraz braci.

Niedziela 11. 04.

g. 8.00 – † Jerzego/ 1.r.śm./ i Krystynę Gliszczyńskich oraz rodziców z obojga stron.

g. 10.00- † Dziadków z obojga stron.

g. 12.00- Msza Święta rocznicowa.

INTENCJE  MSZALNE / 29. 03. 2021 – 05. 04. 2021 r./.

                                  Poniedziałek   29. 03.

g. 18.00 – †   Franciszkę, Marcina i Jana Borzyszkowskich.

                                      Wtorek   30. 03.

g. 18.00-  †    Mariana Cichosza.

                                      Środa  31. 03.

g.  18.00†    Zofię /25.r.śm/ i Leona Rudników oraz ich rodziców.

                                     Czwartek   01. 04.

g. 18.00-       W intencji własnej.

                                      Piątek  02. 04.

g. 18.00 –       Liturgia Wielkopiątkowa.

                                      Sobota   03. 04.

g. 20.00–  †Henryka Gostomczyka.

                                     Niedziela  04. 04.

g.  6.00 –        W intencji Parafian.

g. 10.00 –  †    Henryka Chmarę i rodziców z obojga stron.                     

g. 12.00-         Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze

                       błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Wincentego.

                     Poniedziałek Wielkanocny    05.04.

g. 8.00 –       O błogosławieństwo Boże i zdrowie.

g. 10.00 –      Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze                

                     błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Edwarda /80.r.ur/

                     i Ryszarda w /40.r.ur./.      

g. 12.00 –  †  Ks. Gerarda Janikowskiego i ks. Stefana Leszczyńskiego. 

INTENCJE  MSZALNE / 22. 03. 2021 – 28. 03. 2021 r./.

                                  Poniedziałek   22. 03.

g. 18.00 – †   Zmarłych z rodziny Dyngoszów.

                                      Wtorek   23. 03.

g. 18.00-  †    Leona Rudnika oraz Martę i Franciszka.

                                      Środa  24. 03.

g.  18.00†    Józefa Gintera oraz Jadwigę i Teodora Bukowskich.

                                     Czwartek   25. 03.

g. 18.00-   †   Genowefę i Benedykta Bresków oraz Czesława Singera.

                                      Piątek  26. 03.

g. 18.00 – †    Martę i Jana Richterów oraz braci.

                                      Sobota   27. 03. 1

g. 17.00–  † Helenę i Jana Prądzyńskich oraz ich rodziców.

g. 17.30-  † Jana Pasiekę / 20. r. śm./.

                                      Niedziela  28. 03.

g.  8.00 –  †    Krystynę Wryczę i Jana Trappa.                     

g. 10.00-        O szczęśliwe rozwiązanie dla Doroty.

g. 12.00–      Gertrudę, Leona i Ryszarda Rymon Lipińskich

                       oraz Bogdana Cupę.

INTENCJE  MSZALNE / 15. 03. 2021 – 21. 03. 2021 r./.

                                  Poniedziałek   15. 03.

g. 18.00 – †   Zygmunta Rudnika.

g. 18.30 – †   Edytę Piechowską i dusze w czyśćcu cierpiące.

                                      Wtorek   16.03.

g.  8.00-  †    Natalię i Bernarda Wryczów.

                                      Środa  17. 03.

g.  18.00†    Władysławę/23.r.śm./ i  Alfonsa Brzezińskich

                      oraz ich rodziców.

                                     Czwartek   18. 03.

g.  8.00-   †   Józefa Literskiego i zmarłych z rodziny Literskich.

                                      Piątek  19. 03.

g. 18.00 – †   Władysława i Józefa Mrozek Gliszczyńskich.

                                      Sobota   20. 03.

g. 17.00–  †   Mariannę i Alfonsa Skibów oraz dziadków.

g. 17.30-  †   Krystynę Wrycza.

                                      Niedziela  21. 03.

g.  8.00 –  †   Urszulę Kowalik /6.r.śm./.                     

g. 10.00-  †   Władysławę i Władysława Prądzińskich oraz Grażynę.

g. 12.00–     Jana Rudnika.

 INTENCJE  MSZALNE / 01. 08. 2021 – 14. 03. 2021 r./.

                                  Poniedziałek   08. 03.

g. 18.00 – †   Martę Zmuda Trzebiatowską. 

                                      Wtorek   09.03.

g.  8.00-  †    Franciszka, Teofila i Mariana Cichoszów.

                                      Środa    10. 03.

g.  18.00 †   Gabrielę Literską /15.r.śm./.

                                     Czwartek   11. 03.

g.  8.00-   †   Zmarłych wujków.

                                      Piątek  12. 03.

g. 18.00 – †    Lidię, Józefa i Tadeusza Malichów oraz Dariusza.

                                      Sobota   13. 03.

g. 16.00–  †    Kazimierza Finstera. 

                                      Niedziela  14. 03.

g.  8.00 –  †    Teresę Wera.                     

g. 10.00-        O błogosławieństwo Boże dla członkiń z IV Róży Kobiet

                       oraz ich rodzin..

g. 12.00–      Ludwikę i Brunona Prądzyńskich oraz zmarłych z rodzin

                      Prądzyńskich i Rzepińskich.

INTENCJE  MSZALNE / 01. 03. 2021 – 07. 03. 2021 r./.

                                  Poniedziałek   01. 03.

g. 18.00 –      O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziców

                      Marii i Stefana oraz Bogusławy i Bogdana. 

                                      Wtorek   02. 03.

g.   8.00-  †  Aleksandra Lemańczyka, Edytę Piechowską

                     i  dusze w czyśćcu cierpiące.

                                      Środa    03. 03.

g.  18.00 – †  Jana Jutrzenkę, Józefa Brzeskiego oraz zmarłych z rodzin.

                                     Czwartek   04. 03.

g.  8.00-   †  Zmarłych z rodzin Orłowskich i Rudników.

                                      Piątek  05. 03.

g. 18.00 – †   Henryka w rocznicę urodzin.

                                      Sobota   06. 03.

g. 14.00–        O błogosławieństwo Boże dla Sebastiana.

g. 17.00-  †    Leokadię Bińczyk i jej rodziców.

                                    Niedziela  07. 03.

g.  8.00 –  †     Jana Trappa.                     

g. 10.00-  †     Leona Stanisława Prądzyńskiego i Henryka Lipińskiego.

g. 12.00–       Marię i Józefa  Oszajców oraz  Józefa Gostomczyka.

INTENCJE  MSZALNE/22.02.2021-28.02.2021 r./.

                                  Poniedziałek   22. 02.

g. 18.00 – †  Martę i Władysława Ostrowskich oraz ich rodziców. 

                                      Wtorek   23. 02.

g.  18.00- †  Eugenię, Jana i Stanisława Stankowskich oraz Alfonsa Gawina.

                                      Środa    24. 02.

g.  18.00 –  †  Wojciecha i Henryka Felskich.

                                      Czwartek   25. 02.

g. 18.00-  †  Krystynę i Jerzego Gliszczyńskich oraz Agnieszkę i Bernarda Kropidłowskich.

                                      Piątek  26. 02.

g. 18.00 – †   Jadwigę i  Jana Pluto Prądzyńskich, Walerię i Jana Bukowskich oraz zmarłych z rodziny.

                                      Sobota   27. 02.

g. 18.00–  †   Teresę i Mieczysława Rymon Lipińskich, Małgorzatę i Stanisława Knitrów  oraz ich rodziców.

                                    Niedziela  28. 02.

g.  8.00 –     W intencji Parafian.                     

g. 10.00-  †    Wandę i Edmunda Lewińskich, Władysławę i Alfonsa Myszka oraz Jerzego Gawina.

g. 12.00–       Zmarłych z rodzin Oszajca i Szetela oraz Józefa Gostomczyka.

 INTENCJE  MSZALNE/15.02.2021-21.02.2021r./.

                                  Poniedziałek   15. 02.

g. 18.00 – †  Rodziców chrzestnych Bronisławę Lemańczyk

                    i Tadeusza Rzepińskiego.   

                                      Wtorek   16. 02.

g.  18.00- †  Annę, Józefa i Bogumiła Wielewskich.

                                      Środa    17. 02.

g.  9.00 –  †  Krystynę Wrycza /2.r.śm./.

g. 11.00-      O zdrowie dla Róży.

g. 18.00 – †  Józefa Gostomczyka i dziadków z obojga stron..

                                      Czwartek   18. 02.

g. 18.00-  †  Tadeusza Gierszewskiego.

                                      Piątek  19. 02.

g. 18.00 – †   Ryszarda, Leona i Gertrudę Rymon Lipińskich

                      oraz Bogdana Cupę.

                                      Sobota   20. 02.

g. 18.00–  †   Aleksandra Lemańczyka, Mieczysława, Jana,

                      Martę Jankowskich oraz Edytę Piechowską.

                                    Niedziela  21. 02.

g.  8.00 –  †    Marię i Jana Gintrów oraz Józefa i Jana Mrozek Gliszczyńskich.                     

g. 10.00-  †    Małgorzatę Śledź oraz Annę i Leona Hinc.

g. 12.00–        O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie i pracy.

 INTENCJE  MSZALNE / 08. 02. 2021 – 14. 02. 2021 r./.

                                  Poniedziałek   08. 02.

g. 18.30 –      W intencji  chorych i cierpiących Parafian.

                                      Wtorek   09. 02.

g.  18.30-  †   Romana i Jana Stoltmanów.

                                      Środa    10. 02.

g. 18.30 – †    Jadwigę i Alfonsa Wiczków oraz ich rodziców.

                                      Czwartek   11. 02.

g.  17.00-  †   Władysławę i Leona Wryczów, ich rodziców i Andrzeja .

                                      Piątek  12. 02.

g. 17.00 – †    Jadwigę i Makarego Kiedrowskich.

                                      Sobota   13. 02.

g. 17.00–  †    Andrzeja Bruskiego oraz jego rodziców.

                                      Niedziela  14. 02.

g.  8.00 –  †     Annę Wantoch Rekowską, Mariana Labuna

                        i Józefa Leszczyńskiego.                     

g. 10.00-  †     Augustyna, Władysławę, Eugeniusza i Bernarda Prądzyńskich.

g. 12.00–        O zdrowie i wytrwałość dla Marii i Edwarda Oszajca.

                       O błogosławieństwo Boże dla krewnych z rodzin

                       Oszajca i Gostomczyków.


 INTENCJE  MSZALNE/01. 02. 2021-07. 02. 2021 r./

                                  Poniedziałek   01. 02.

g. 17.00 –  †  Annę Śpiczak Brzezińską /r. śm./.

                                      Wtorek   02. 02.

g.   9.00-       W intencji Parafian.

g. 11.00-   †  Leona Rudnika, braci i siostry.

                                      Środa    03. 02.

g. 17.00 – †   Stefanię, Bernarda, i Feliksa Stoltmanów oraz dziadków.

                                      Czwartek   04. 02.

g.   8.00-  †    Ludwikę i Brunona Prądzyńskich oraz Zbigniewa Dyngosza.

                                      Piątek  05. 02.

g. 17.00 – †    Zmarłych z rodzin Popowicz, Prądzyńskich i Janta Lipińskich .

                                      Sobota   06. 02.

g. 16.00–        Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże / 40.r. śl./. 

g. 16.30- †     Ryszarda Gierszewskiego.           

                                      Niedziela  07. 02.

g.  8.00 –  †   Bronisławę, Franciszka oraz Adelę Albrecht .                     

g. 10.00-        O błogosławieństwo Boże dla Marty /18 r. ur./

g. 12.00–      Tadeusza Gierszewskiego /int. z pogrzebu/.

 INTENCJE  MSZALNE / 25. 01. 2021 – 31. 01. 2021 r./ 

                                  Poniedziałek   25. 01.

g. 17.00 –  †  Gertrudę i  Leona Rymon Lipińskich.

                                      Wtorek   26. 01.

g.   8.00-  †   Helenę i Jana Prądzyńskich.

                                      Środa    27. 01.

g. 17.00 – †   Henryka Chmarę, oraz Stefanię i Józefa Różanek.

                                      Czwartek   28. 01.

g.   8.00-  †    Franciszkę, Marcina i Jana Borzyszkowskich.

                                      Piątek  29. 01.

g. 17.00 – †   Rodziców Franciszkę i Piotra Skibów, Pawła Kuberk  oraz dziadków z obojga stron.

                                      Sobota   30. 01.

g. 17.00–       O błogosławieństwo Boże w rodzinie i o zdrowie dla Mieczysława w dniu urodzin.               

                                      Niedziela  31. 01.

g.  8.00 –  †   Annę, Józefa i Bogumiła Wielewskich.                     

g. 10.00-       W intencji Parafian.

g. 12.00–    O zdrowie dla Edwarda Oszajcy.


INTENCJE  MSZALNE / 18. 01. 2021-24. 01.2021 r./  

                                  Poniedziałek   18. 01.

g. 17.00 –     Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze  błogosławieństwo Boże w rodzinie Anny i Piotra.

                                      Wtorek   19. 01.

g.   8.00-  †  Jana Orłowskiego.

                                      Środa    20. 01.

g. 17.00 – †   Rodziców Irenę i Wincentego Gawinów,   Czesława, bratową oraz dziadków z obojga stron.

                                             Czwartek   21. 01.

g.   8.00- †    Za zmarłych dziadków.

                                      Piątek  22. 01.

g. 18.00 -†    Romana Wiczka i Franciszka Literskiego.

                                      Sobota   23. 01.

g. 15.00–       O błogosławieństwo Boże dla Pauliny /30.r.ur./ oraz

  †    Krystynę Główczewską /30.r.śm./.

g. 15.30-       O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach.

                                       Niedziela  24. 01.

g.  8.00 – O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii i Stefana.                     

g. 10.00- †   Za zmarłych z rodzin Pogorzelskich, Konieczko, Florczyków i Drożdżalskich.

g. 12.00–    Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pelagii /85.r.ur./.

INTENCJE  MSZALNE / 11. 01. 2021 – 17. 01. 2021 r./ 

                                  Poniedziałek   11. 01.

g. 17.00 – †  Franciszka Gostomczyka.

g.  18.00 –    Msza Święta kolędowa.

                                      Wtorek   12. 01.

g. 17.00- †   Bogumiłę i Mariana Trzebiatowskich.

g. 18.00 –     Msza Święta kolędowa.

                                      Środa    13. 01.

g. 17.00 –    O błogosławieństwo Boże i zdrowie  w rodzinie Borzyszkowskich.

g. 18.00-      Msza Święta kolędowa.

                                             Czwartek   14. 01.

g. 17.00- †  Marię, Bronisława i Mateusza Lew Kiedrowskich.

g. 18.00 –    Msza Święta kolędowa.

                                      Piątek  15. 01.

g. 17.00 -†  Stanisława Oszajcy, Józefa Gostomczyka, Jana Rudnika

                   oraz krewnych z rodzin Oszajca i Gostomczyków.

g. 18.00 –    Msza Święta kolędowa. 

                                                   Sobota   16. 01.

g.17.00–  †   Henryka Gostomczyka oraz Ludwikę i Brunona Prądzyńskich.   

g.18.00 –     Msza Święta kolędowa. 

                                       Niedziela  17. 01.

g.  8.00 – †  Franciszkę, Marcina i Jana Borzyszkowskich oraz szwagrów

                    Alojzego, Henryka i Pawła.                     

g. 10.00-     W intencji Parafian.

g. 12.00–    O błogosławieństwo Boże i zdrowie  w rodzinach. 

INTENCJE  MSZALNE / 04. 01. 2021 – 10. 01. 2021 r./ 

                                  Poniedziałek   04. 01.

g. 17.00 – †  Rodziców Annę i Józefa Borzyszkowskich, Brunona,

                     jego matkę oraz Agnieszkę Rudnik.

g.  18.00 –    Msza Święta kolędowa.

                                      Wtorek   05. 01.

g. 17.00-      O błogosławieństwo Boże i zdrowie  w rodzinie.

g. 18.00 –     Msza Święta kolędowa.

                                      Środa    06. 01.

g.   8.00- †   Teresę Wera.

g. 10.00 -†  Jadwigę i Bernarda Pażątka Lipińskich oraz ich rodziców.

g. 12.00- †   Zmarłych z rodzin Orłowskich i Rudników.

                                             Czwartek   07. 01.

g. 17.00- †   Za dusze w czyśćcu cierpiące.

g. 18.00 –    Msza Święta kolędowa.

                                      Piątek  08. 01.

g. 17.00 –     O zdrowie dla wnuków i prawnuków.

g. 18.00 –     Msza Święta kolędowa. 

                                       Sobota   09. 01.

g.17.00–  †  Józefę i Józefa Gostomczyków, Helenę i Bernarda Kurs.   

g.18.00 –     Msza Święta kolędowa. 

                                       Niedziela  10. 01.

g.  8.00 – †  Mariannę Alfreda, Jana, Stanisława, Praksedę, Józefa oraz dziadków.                      

g. 10.00- †  Zofię Cieślińską /int. z pogrzebu/.

g. 12.00– †  W intencji Parafian..