BOŻE NARODZENIE 2020

Drodzy Parafianie,
Po raz kolejny jest nam dane przeżywać ten niezwykły, pełen głębokiej symboliki czas. Moc Bożej Dzieciny pozwala przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła, aby spostrzec jak wielkie mamy szczęście, mogąc zasiąść do wigilijnego stołu z bliskimi. Komercyjnie określa się to jako magia świąt, ale to nie żadna magia… To moc wiary, radość, nadzieja i poczucie, że Jezus Chrystus kocha bezgranicznie i bezwarunkowo każdego z nas. Przygotowujemy się do tych świąt nie tylko materialnie, ale przede wszystkim duchowo. Podtrzymujemy tę tradycję od najmłodszych lat- uczestnictwo w roratach, spowiedź święta i udział w Pasterce… To właśnie sprawia, że Boże Narodzenie jest tak wyjątkowe, wyczekiwane.
Życzę Wszystkim, aby Nowonarodzony Jezus obudził w nas to, co uśpione i ożywił to, co martwe. Niech błogosławione światło Jego słowa prowadzi nas do wiecznego życia. Zdrowych i wesołych Świąt w gronie rodzinnym!

ks. proboszcz Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.