Boże Narodzenie 2022

„W przychodzącym Jezusie rozpoznajemy Bożą miłość, która przemienia życie, odnawia historię, uwalnia od zła, napełnia pokojem i radością. Otwórzmy więc nasze serca dla tej miłości” abp Wojciech Polak.

Moim Parafianom oraz ich Gościom życzę, aby w Waszych sercach zagościł spokój i nieustające poczucie więzi z Bogiem. Niech świąteczne spotkania w rodzinnym gronie wypełnia miłość, zgoda, jedność i szacunek do drugiego człowieka. W czasie świąt pomódlmy się także za tych, których zabraknie przy wigilijnym stole, za tych którzy święta spędzą samotnie oraz za tych, których spokój i szczęście zostało zburzone przez tragedie związane z wojną. Tej nocy łagodne światło przychodzącego do nas Jezusa Chrystusa niech rozprasza ciemności grzechu i śmierci.

Z serca błogosławię
ks. proboszcz Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.