Cmentarz parafialny zamknięty do 02.11.2020 r.

Drodzy Parafianie oraz Goście chcący odwiedzić groby rodzin i znajomych,
Z przykrością informuję, że w związku z decyzją Premiera oraz Ministerstwa Zdrowia, cmentarz parafialny w Lipnicy zostaje zamknięty w dniach 31.10 – 02.11. 2020 r. Zachęcam jednak do uczestnictwa we Mszy Świętej w kościele lub za pośrednictwem środków masowego przekazu.
Przypominam, że Msze Św. 01. 11. 2020 r. rozpoczną się o godz. 08.00 i 10.00. Zamiast procesji na cmentarz, w kościele zostanie odmówiony różaniec za zmarłych Parafian. Dodatkowo, od 2 listopada przez całą oktawę, po Mszy Św. będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Proszę aby wierni przychodzący na Msze stosowali się do obostrzeń nałożonych przez GIS i MZ.
Możemy teraz odczuwać złość i rozgoryczenie ale pamiętajmy, proszę, że to czego najbardziej potrzebują nasi drodzy zmarli, to nie dziesiątki zniczy i kwiatów ale żarliwa modlitwa. Za to będą Nam wdzięczni najbardziej!
Obecny czas jest dla Nas wszystkich trudny i smutny. Niech Jasnogórska Matka wspiera Nas i otacza płaszczem swojej opieki!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.