Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom z parafii Lipnica w Dniu Dziecka życzę uśmiechu, radości, dziecięcej wiary w niemożliwe oraz nieustannej opieki Matki Bożej. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą i inspiracją do poznawania świata. Życzę Wam także Drogie Dzieci, abyście na swojej drodze zawsze odnajdywały Pana Jezusa, abyście spotykały cudownych przyjaciół i jeszcze lepszych nauczycieli.
Z tej okazji życzę również Rodzicom, aby nie zapominali, że to właśnie Dzieci wyznaczają kierunki Waszego życia i uśmiechem rozjaśniają najpochmurniejszy dzień.

W czerwcu rozpoczynamy miesiąc litanii do Serca Pana Jezusa. Pomódlmy się dziś o niebo dla dzieci, które odeszły do Pana oraz o zdrowie dla tych, które mają przyjść na świat.

Niech Jasnogórska Królowa otacza Was wszystkich płaszczem opieki! ks. proboszcz Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.