Informacja dotycząca naboru do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych ludzi, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów  w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 18 sierpnia 2020 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 58 536 16 64 oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów.

Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl, w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.