PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Drodzy: Pawle, Amelio, Miłoszu, Jakubie, Agato, Igorze, Miłoszu, Zofio, Antoni, Anno, Oliwio, Dario, Mikołaju, Dawidzie, Anno, Michalino, Bereniko, Marto i Celino,


Przyjęliście dziś kolejny Sakrament Święty w waszym życiu. Jestem dumny, że z pomocą Rodziców i Nauczycieli przez cały rok dokładaliście wszelkich starań aby jak najgodniej i najpobożniej przeżyć swoją pierwszą Spowiedź i Komunię Świętą.


W imieniu swoim i wszystkich Parafian życzę Wam, Kochane Dzieci, abyście już zawsze szły w swoim życiu z Jezusem w sercu i potrafiły zło dobrem zwyciężać. Nie ustawajcie w drodze do Nieba! Niech Chrystus Pan Wam błogosławi a nasza Królowa Patronka otacza Was opieką i obdarza potrzebnymi łaskami.


Zapewniam Was o mojej modlitewnej pamięci, w której proszę Jasnogórską Królową abyście wzrastały w mądrości i łasce na chwałę Bożą!


Szczęść Wam Boże!
ks. proboszcz Leszek Wołoszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.