Święty Krzysztofie miej nas w opiece!

Ci, ktorzy chodzą z Bogiem, zawsze docierają do celu”- powiedział Henry Ford, amerykański założyciel Ford Motor Company. Chciałbym przypomnieć i gorąco zaprosić do udziału w tygodniu modlitw w intencji kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów.
Jako podziękowanie za szczęśliwe podróże, w niedzielę 19 lipca zostanie przeprowadzona Akcja św. Krzysztof – 1 gr za 1 km. Przed kościołem u ministrantów, do puszek,  można będzie składać ofiary, które  zostaną przekazane na środki transportu dla misjonarzy. Wiem, że w dzisiejszym zabieganym świecie zazwyczaj nie myślimy o modlitwie przed podróżą dlatego ofiarodawcy akcji 1gr za 1 km będą mogli odebrać wizytówkę z modlitwą do świętego Krzysztofa, do umieszczenia w autach, tak aby przypominała nam o modlitwie przed podróżą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.