Wizytacja Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja

Czcigodny Księże Biskupie !

W środę witaliśmy Cię w naszej lipnickiej parafii. Witaliśmy nie jako gościa, bo przecież jesteś u siebie! Jesteś Gospodarzem i Pasterzem diecezji, do której należy parafia pod wezwaniem Jasnogórskiej Królowej Polski. Jesteśmy małą cząstką Kościoła, ale w naszej świątyni spotykamy się w najważniejszych dla naszego życia chrześcijańskiego momentach. Od chrztów dzieci aż do ostatniego pożegnania bliskich. Tak było od wieków, przez wieki i tak chcemy żyć, bo życie dzięki wierze w Boga i podążaniu za Twoją dewizą „W prawdzie i w miłości” zyskuje głębszy sens. Cieszymy się drogi Księże Biskupie, że byłeś z nami, dziękujemy za Twoje słowa i Twoje błogosławieństwo.


Chciałbym również złożyć serdeczne Bóg zapłać władzom samorządowym gminy Lipnica, radzie parafialnej, neokomunikantom i ich rodzicom, szafarzom, panu organiście, przyjaciołom kościoła, którzy złożyli dary na parafialny stół oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia wizytacji Jego Ekscelencji Księdza Biskupa. Wszystkich Was polecam w mojej modlitewnej pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.